Zamknij

Ellen Degenres porównuje kwarantannę do więzienia. Fani skrytykowali gwiazdę

Sylwia Wamej
09.04.2020 14:00
Ellen Degeneres
fot. ImagepressAgency/ East News

Ellen Degeneres mówi co myśli, choć nie każdemu jej kontrowersyjne żarty przypadają do gustu. Przez pandemię koronawirusa Ellen nie może kontynuować swojego programu "The Ellen DeGeneres Show". Gwiazda zdecydowała się na nagrywanie odcinków w domu. I od razu pokusiła się żart dotyczący kwarantanny, który nie spodobał się wielu fanom.

Ellen Degeneres kręci talk show w domu. Podpadła fanom żartem o koronawirusie

Ellen Degeneres to gwiazda, która zaskarbiła sobie sympatię widzów na całym świecie, prowadząc talk show "The Ellen Degeneres show". Przez panującą na świecie pandemię koronawirusa, również program Ellen został zdjęty z anteny. Gwiazda postanowiła jednak nagrywać program w domowym zaciszu, bez udziału publiczności. W pierwszym odcinku nowej wersji show Ellen zdobyła się na żart dotyczący koronawirusa, który nie spodobał się wielu fanom Ellen. Dziennikarka porównała kwarantannę do... pobytu w więzieniu.

"Kwarantanna domowa jest jak przebywanie w więzieniu. Głównie dlatego, że noszę te same ubrania od 10 dni i wszyscy wokół są homoseksualni" - żartowała Ellen.

Ellen Degeneres skrytykowana za żart o koronawirusie

Żart u wielu widzów nie przyjął się. Wypowiedź Ellen skomentowały m.in. osoby, których bliscy muszą pracować poza domem i są najbardziej narażeni na zarażenie się koronawirusem.

"Moja 19-letnia córka została uznana za "kluczowego pracownika". W barze szybkiej obsługi. Jest narażona na wirusa KAŻDEGO DNIA. Nikogo nie obchodzi Ellen ani jej uprzywilejowane d*psko, na którym siedzi zamknięta w swojej willi. Niech popracuje w sklepie spożywczym, bez rękawiczek i maseczki. Wtedy porozmawiamy" - napisała jedna z internautek.

Niektórzy fani Ellen Degeneres usiłowali bronić prowadzącej, tłumacząc, że to był tylko żart.

"Czemu reagujecie tak nerwowo? Przecież to tylko żart. Koronawirus odbiera nam najwyraźniej nie tylko wolność, ale też poczucie humoru..." - komentowali internauci.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia w związku z koronawirusem?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZet.pl/SW