Zamknij

Elliot Page pozuje bez koszulki: "Wyglądasz na szczęśliwego"

29.11.2021 12:39
Elliot Page
fot. Rex Features/East News

Elliot Page rok temu dokonał publicznego coming outu jako osoba transpłciowa. Na Instagramie aktor często zamieszcza zdjęcia, na których pokazuje, jak długą przeszedł drogę, aby osiągnąć wymarzony wygląd. Teraz zaprezentował zdjęcie, na którym zapozował bez koszulki. "Wyglądasz na szczęśliwego" - komplementowali fani.

Elliot Page dokładnie rok temu ujawnił się swoim fanom jako osoba transpłciowa. Upłynęło sporo czasu, zanim gwiazdor zaakceptował swój wygląd. Przeszedł długą drogę, aby czuć się dobrze ze sobą. Aktor w ostatnim czasie nie ukrywał też, jak ciężko mu było żyć w kobiecym ciele. Choć droga do wymarzonego wyglądu była długa, Elliot wreszcie wygląda tak, jak chciał. Widać też, że dobrze się czuje ze sobą.

Zobacz też:  Elliot Page na okładce magazynu "Time". Opowiedział o swoim życiu przed i po korekcie płci

Elliot Page pozuje bez koszulki: "Wyglądasz na szczęśliwego"

Jakiś czas temu Elliot podzielił się z fanami pierwszym zdjęciem zrobionym po operacji podwójnej mastektomii. Teraz gwiazdor zaprezentował zdjęcie zrobione bez koszulki. Pod zdjęciem, na którym zaprezentował nagi tors, posypało się mnóstwo komentarzy. Fani są zachwyceni zarówno formą aktora, jak i jego wyglądem. "Świetnie się prezentujesz, aż telefon wypadł mi z ręki", "wyglądasz na szczęśliwego","ale przystojniak" - zachwycają się fani 34-letniego aktora.

„Nie potrafię w pełni wyrazić, jakie to niezwykłe uczucie, by wreszcie kochać siebie na tyle, by podążyć za tym, kim naprawdę jestem” - pisał jakiś czas temu na Instagramie Elliot Page, wyznając, że jest osobą transpłciową i niebinarną.

Elliot Page na swoim koncie ma role w takich filmach jak m.in. "Juno", "Recepta na szczęście", "Zakochani w Rzymie", "Tilda" oraz "Umbrella Academy".