Zamknij

Elliot Page rozwodzi się z Emmą Portner. Aktor zakończył trzyletnie małżeństwo

27.01.2021 11:17
Elliot Page
fot. GEOFF ROBINS/AFP/East News

Elliot Page rozwodzi się z żoną. Aktor, który niedawno dokonał coming outu i wyznał, że jest osobą transpłciową, podjął decyzję o rozstaniu z Emmą Portner. Byli małżeństwem przez trzy lata.

Elliot Page to aktor znany z wielu hitowych produkcji. Widzowie podziwiają jego role w filmach "Incepcja" oraz "Juno", a także serialu "The Umbrella Academy", który można zobaczyć na platformie streamingowej Netflix. W grudniu ubiegłego roku aktor zadziwił swoich fanów nagłym wyznaniem. Elliot zdradził, że jest osobą transpłciową i postanowił zmienić imię. "Przyjaciele, chcę podzielić się z wami tym, że jestem trans i mam na imię Elliot" - przekazał w oświadczeniu opublikowanym na Instagramie.

W decyzji aktora nieustannie wspierała go jego żona, Emma Portner, z którą był związany od 2018 roku. Teraz okazuje się, że para podjęła decyzję o rozwodzie. Jak przekazał portal TMZ, Elliot Page złożył już wymagane dokumenty rozwodowe w biurze na Manhattanie.

Zobacz także:  Elliot Page opublikował pierwsze zdjęcie po coming oucie. "Dziękuję wam z całego serca"

Elliot Page rozwodzi się z żoną

Wiadomość o rozwodzie Elliota Page'a i Emmy Portner zaskoczyła internautów. Ich związek nie wzbudzał wątpliwości fanów - zwłaszcza po tym, jak żona okazała wsparcie mężowi po jego coming outcie. Małżonkowie w oświadczeniu opublikowanym przez Daily Mail potwierdzili jednak doniesienia o rozwodzie. Okazuje się, że już od kilku miesięcy byli w separacji, jednak zachowali przyjazne stosunki.

- Po wielu przemyśleniach podjęliśmy trudną decyzję o rozwodzie. Ta zapadła po naszej separacji, która wydarzyła się już zeszłego lata. Mamy do siebie ogromny szacunek i pozostajemy bliskimi przyjaciółmi - czytamy w komunikacie.