Zamknij

Elwira Mejk w bikini. Gwiazda disco-polo pokazała odważne zdjęcie

Sylwia Wamej
23.01.2020 21:05
Elwira Mejk
fot. Instagram.com/Elwira Mejk

Elwira Mejk gwiazda, disco-polo okazała się w bikini. Fani komplementują jej radosny taniec i smukłą sylwetkę, która jest efektem wielu treningów na siłowni.

Elwira Mejk pokazała się w bikini

Elwira Mejk to gwiazda disco-polo. Fani tej muzyki z pewnością kojarzą zespół Mejk, który Elwira tworzy razem z mężem. Oprócz muzyki Elwira lubi aktywny styl życia. Gwiazda sporo czasu spędza na treningach, a ich efektami chwali się w mediach społecznościowych. Ostatnio Elwira opublikowała krótki filmik z wakacji, na którym tańczy i dumnie prezentuje zgrabną sylwetkę.

Gwiazda najwyraźniej zatęskniła za słońcem oraz latem, tym bardziej że kilka dni temu mieliśmy Blue Monday, czyli najbardziej depresyjny dzień w roku.

Fani zachwyceni radosnym zdjęciem Elwiry Mejk

"No dzisiaj to mnie dopadł #bluemonday szaro, buro, bez sensu. Snuję się tu i tam. Wzięłam się za prasowanie, a nic mi się nie chce. I jeszcze przeziębienie dopadło. A chciałoby się tego słońca i ciepła. Może wyfrunąć znów ? Może gorącej czekolady się napić ? No nie wiem, nie wiem" - napisała gwiazda, publikując radosne zdjęcie z błogiego, letniego wypoczynku.

Pod zdjęciem posypały się komentarze fanów, którzy są zachwyceni tańcem Elwiry w bikini oraz jej zgrabną i umięśnioną sylwetką. "Wymiotłaś wszystko tym tańcem i bikini" - pisali fani ", "zazdroszczę figury" - dodawali.

Zagłosuj

Lubisz disco-polo?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW