Zamknij

Elżbieta Romanowska miała poważny wypadek. Gwiazda "Rancza" pokazała zdjęcie [FOTO]

09.10.2020 16:51
Elżbieta Romanowska miała wypadek
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Elżbieta Romanowska, aktorka doskonale znana widzom z serialu "Ranczo", podzieliła się z fanami smutną wiadomością. Za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że uległa poważnemu wypadkowi. W jakim stanie jest aktorka?

Elżbieta Romanowska to aktorka, która szturmem przebiła się do pierwszej ligi gwiazd i osobowości telewizyjnych. Karierę rozpoczynała od występów w musicalach, jednak dosyć szybko zaczęła pojawiać się w rolach serialowych. Zadebiutowała gościnnymi występami w "Samym życiu" i "Na Wspólnej", jednak bez wątpienia przełomem w jej karierze był rok 2008. To właśnie wtedy Romanowska dołączyła do obsady "Rancza", serialu przez wielu widzów już teraz uważanego za kultowy. Rolą sympatycznej Joli podbiła serca widzów i zdobyła grono oddanych fanów. Za popularnością przyszło wiele zawodowych propozycji, dosyć powiedzieć, że obecnie Elżbietę możemy oglądać w "Pierwszej miłości", "Barwach szczęścia" oraz "W rytmie serca".

Aktorka zajęła drugie miejsce w 5. edycji "Tańca z gwiazdami", trzecie miejsce w 11. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" oraz szóste w "Jak oni śpiewają 4". W 2020 roku otrzymała nową propozycję, została prowadzącą rozrywkowego show "Anything Goes. Ale jazda!". Jak widać, Elżbieta należy do osób niezwykle ambitnych, wszechstronnych i niebojących się ciężkiej pracy. Tym większym ciosem musiała być dla niej przykra sytuacja, jaka miała miejsce. Niestety, za pośrednictwem mediów społecznościowych aktorka poinformowała, że uległa poważnemu wypadkowi, który na jakiś czas wykluczy ją z pracy.

ZOBACZ TAKŻE:  Elżbieta Romanowska przeszła metamorfozę. Gwiazda postawiła na odważny kolor włosów [FOTO]

Elżbieta Romanowska miała wypadek. Gwiazda "Rancza" zdradziła, jak się czuje

Na profilu Elżbiety Romanowskiej na Instagramie pojawił się wpis, który z pewnością zasmucił wszystkich fanów gwiazdy "Rancza". Niestety, aktorka uległa nieszczęśliwemu wypadkowi i złamała prawą rękę.

- Znajduję plusy, że siedzę w chałupie na du**e - żartowała na Instastory.

Romanowska nie ukrywa, że ciężko jej się przyzwyczaić do tego, że z pozoru proste czynności sprawiają jej wiele problemów. Jak sama przyznała, jest osobą aktywną i nie lubi być uzależniona od pomocy innych.

- Dziś zdecydowanie miałam gorszy dzień. Bolącą ręką, która dziś szczególnie dawała się we znaki. Ja raczej jestem kobietą samodzielną, kobietą, która nie usiedzi za długo w jednym miejscu. Lubię pracować, gotować, podróżować a teraz sama włosów nawet sobie nie mogę umyć, o uczesaniu nawet nie wspomnę. Czuje się ograniczona i zależna od innych. Trochę mnie dziś to wszystko przerosło - czytamy.

Na szczęście Elżbieta wie, że inni są w jeszcze gorszej sytuacji i nie załamuje się. Co więcej, ma zamiar zakasać rękawy i należycie wykorzystać przymusowy urlop.

- A co mają powiedzieć ludzie, którzy żyją z urazami rąk czy nóg walczą o samodzielność każdego dnia? Nie poddają się, walczą ! Nie użalają się nad sobą, tylko działają. Więc koniec marudzenia czas kopnąć się w tyłek i działać, wykorzystać ten czas przymusowego siedzenia w chałupie na dupie produktywnie! - zapowiada aktorka.

Szanujemy takie podejście i życzymy szybkiego powrotu do formy!

ZOBACZ TAKŻE:  Jak rozpoznać stłuczenie, skręcenia stawu, zwichnięcie lub złamanie?