Zamknij

Elżbieta Romanowska dostała program w TVP. Poprowadzi "Anything goes. Ale jazda"

31.07.2020 16:22
Elżbieta Romanowska
fot. Instagram:@elaromanowska

"Anything goes. Ale jazda" to nowy program w Telewizji Polskiej. Poprowadzi go Elżbieta Romanowska, gwiazda "Rancza" i uczestniczka programów Polsatu. O czym jest show "Anything goes. Ale jazda" i kiedy premiera?

Program "Anything goes. Ale jazda" to nowa propozycja w ramówce TVP. Show oparte na znanym zagranicznym formacie zadebiutuje na antenie jesienią. Jak podaje portal Wirtualne Media, "Anything goes. Ale jazda" poprowadzi Elżbieta Romanowska, aktorka i gwiazda telewizyjna znana z serialu "Ranczo" i programów rozrywkowych Polsatu. 

Elżbieta Romanowska szerszej publiczności znana jest głównie z roli Joli z serialu "Ranczo", siostrzenicę Krystyny Więcławskiej (Dorota Chotecka). W 2016 roku była uczestniczką 5. edycji "Tańca z gwiazdami" w Polsacie, w której udało jej się zająć drugie miejsce. W programie "Jak oni śpiewają" aktorka zakończyła rywalizację na trzecim miejscu. Prowadziła także program "Grzeszki na widelcu". Od jesieni Elżbieta Romanowska pojawi się w roli gospodyni nowego programu rozrywkowego z udziałem gwiazd. 

"Taniec z gwiazdami" wraca na antenę. Kiedy pierwszy odcinek wznowionego show?

Anything goes. Ale jazda - zasady programu. Na czym polega show i kiedy premiera?

Zasady programu "Anything goes. Ale jazda" w polskiej wersji są takie same jak w oryginalnym show. W programie biorą udział celebryci i komicy, którzy w celu rozbawienia widzów będą wykonywali różne zadania - tańczyli, śpiewali i odgrywali skecze. Utrudnieniem dla występujących jest specjalny parkiet pochylony pod kątem 22,5 stopni.

TVP na razie nie zdradza szczegółów nowego programu. Premiera "Anything goes. Ale jazda" zaplanowana jest na jesień. Show będzie emitowany na antenie Jedynki lub Dwójki, prawdopodobnie w piątkowe wieczory. 

Posłuchaj podcastu