Zamknij

Elżbieta Romanowska przeszła metamorfozę. Gwiazda postawiła na odważny kolor włosów [FOTO]

Sylwia Wamej
22.05.2020 16:49
Elżbieta Romanowska przeszła metamorfozę. Gwiazda ma nowy kolor włosów
fot. Piotr Molecki/East News

Elżbieta Romanowska pochwaliła się na Instagramie metamorfozą. Aktorka zmieniła kolor włosów i trzeba przyznać, że postawiła na odważny odcień - popielaty blond. Gwiazda nie ukrywa, że taka zmiana bardzo jej pomogła.

Elżbieta Romanowska zmieniła kolor włosów. Nową fryzurę zaprezentowała na Instagramie

Elżbieta Romanowska zaprezentowała efekt metamorfozy na swoim Instagramie. Gwiazda diametralnie zmieniła kolor włosów. Jasny blond zamieniła na ten o popielatym odcieniu i trzeba przyznać, że wygląda w nim bardzo dobrze. W instagramowym wpisie przyznała, że taka zmiana po kwarantannie bardzo jej pomogła. Choć jak podkreśla, w tym trudnym czasie czerpała radość z małych rzeczy.

"Jak niewiele człowiekowi do szczęścia potrzeba. Przez ostatnie dwa miesiące siedziałam w domu. Ulubiony ubiór na ten okres ? Dres!!! Uczesanie ? Warkocz lub koczek "bylejaczek” i opaska. Na twarzy ? Krem ! I tak codziennie. Nie przeszkadzały mi odrosty ( z każdym dniem coraz większe ), krótkie paznokcie czy brak makijażu. Czerpałam radość z sadzenia ziół i kwiatów, koszenia trawy czy innych prac ogrodowych. To wszystko sprawiało mi dużą frajdę" - napisała aktorka.

Elżbieta Romanowska wraca do pracy. "Nareszcie"

Elżbieta Romanowska nie ukrywa jednak, że bardzo ucieszyła się z powrotu do pracy, który zainspirował ją do wizyty w salonie fryzjerskim.

"Ale gdy zadzwonił telefon z informacją, że wracamy na plan, pomyślałam: nareszcie! Dziś pierwszy raz od dawna założyłam coś innego niż dres, zrobiłam sobie drobny makijaż i wysiedziałem 5h u fryzjera" - napisała aktorka i dodała, że zmiana fryzury przypomniała jej o normalności. Mimo że w trakcie kwarantanny miała czas na pobycie z rodziną i zwolnienia trybu życia, zdradziła, ze teraz czuje się świetnie.

"I powiem wam, czuje się cudownie! I chociaż dzięki tej przymusowej pandemii miałam czas, by zwolnić i przemyśleć wiele spraw czy być z rodziną w trudnym dla nas momencie (za co jestem bardzo wdzięczna), to jednak dobrze jest poczuć się jak dawna ja. Teraz już wiem, że we wszystkim potrzebna jest równowaga! Czego sobie i wam, kochani, życzę!" - napisała Elżbieta Romanowska.

RadioZet.pl/SW

Zagłosuj

Odwiedziłeś/łaś już fryzjera po kwarantannie?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET