Elżbieta Romanowska przeszła metamorfozę. Gwiazda postawiła na odważny kolor włosów [FOTO]

22.05.2020 16:49

Elżbieta Romanowska pochwaliła się na Instagramie metamorfozą. Aktorka zmieniła kolor włosów i trzeba przyznać, że postawiła na odważny odcień - popielaty blond. Gwiazda nie ukrywa, że taka zmiana bardzo jej pomogła.

Elżbieta Romanowska przeszła metamorfozę. Gwiazda ma nowy kolor włosów fot. Piotr Molecki/East News

Elżbieta Romanowska zmieniła kolor włosów. Nową fryzurę zaprezentowała na Instagramie

Elżbieta Romanowska zaprezentowała efekt metamorfozy na swoim Instagramie. Gwiazda diametralnie zmieniła kolor włosów. Jasny blond zamieniła na ten o popielatym odcieniu i trzeba przyznać, że wygląda w nim bardzo dobrze. W instagramowym wpisie przyznała, że taka zmiana po kwarantannie bardzo jej pomogła. Choć jak podkreśla, w tym trudnym czasie czerpała radość z małych rzeczy.

"Jak niewiele człowiekowi do szczęścia potrzeba. Przez ostatnie dwa miesiące siedziałam w domu. Ulubiony ubiór na ten okres ? Dres!!! Uczesanie ? Warkocz lub koczek "bylejaczek” i opaska. Na twarzy ? Krem ! I tak codziennie. Nie przeszkadzały mi odrosty ( z każdym dniem coraz większe ), krótkie paznokcie czy brak makijażu. Czerpałam radość z sadzenia ziół i kwiatów, koszenia trawy czy innych prac ogrodowych. To wszystko sprawiało mi dużą frajdę" - napisała aktorka.

Elżbieta Romanowska wraca do pracy. "Nareszcie"

Elżbieta Romanowska nie ukrywa jednak, że bardzo ucieszyła się z powrotu do pracy, który zainspirował ją do wizyty w salonie fryzjerskim.

"Ale gdy zadzwonił telefon z informacją, że wracamy na plan, pomyślałam: nareszcie! Dziś pierwszy raz od dawna założyłam coś innego niż dres, zrobiłam sobie drobny makijaż i wysiedziałem 5h u fryzjera" - napisała aktorka i dodała, że zmiana fryzury przypomniała jej o normalności. Mimo że w trakcie kwarantanny miała czas na pobycie z rodziną i zwolnienia trybu życia, zdradziła, ze teraz czuje się świetnie.

"I powiem wam, czuje się cudownie! I chociaż dzięki tej przymusowej pandemii miałam czas, by zwolnić i przemyśleć wiele spraw czy być z rodziną w trudnym dla nas momencie (za co jestem bardzo wdzięczna), to jednak dobrze jest poczuć się jak dawna ja. Teraz już wiem, że we wszystkim potrzebna jest równowaga! Czego sobie i wam, kochani, życzę!" - napisała Elżbieta Romanowska.

RadioZet.pl/SW

Zagłosuj

Odwiedziłeś/łaś już fryzjera po kwarantannie?

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

Oceń