Zamknij

Elżbieta Zapendowska skrytykowała Martyniuka. Zenek: "Nie wiem, kim jest ta pani"

Patrycja Chudolińska
04.02.2020 11:28
Elżbieta Zapendowska Zenek Martyniuk
fot. Damian KLAMKA/East News; Piotr Fotek/REPORTER

Elżbieta Zapendowska skrytykowała niedawno Zenka Martyniuka. Muzyk disco polo nie zgadza się jednak z jej niepochlebnymi słowami. Wokalista przyznał, że nie wie, kim jest "pani Elżbieta".

Elżbieta Zapendowska krytykuje polskich wokalistów

Elżbieta Zapendowska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych trenerek wokalnych w Polsce. Publiczność mogła ją poznać w roli jurorki m.in. w programie "Must Be The Music". To właśnie Zapendowska przyczyniła się do sukcesu polskich artystek, w tym Dody, Gosi Andrzejewicz oraz Edyty Górniak.

Niedawno z ust trenerki wokalnej padły ostre słowa o polskich wokalistach. Skrytykowała m.in. Roksanę Węgiel, która nie ma jej zdaniem wystarczającej charyzmy, by zostać zapamiętana na dłużej.

Bardzo śmieszy mnie, jak ładnie śpiewające polskie wokalistki mówią, że są artystkami. Nie są! One są po prostu piosenkarkami, które poprawnie wypadają na scenie. To wszystko - skwitowała w rozmowie z "Plejadą".

Równie krytyczne słowa padły w kierunku twórcy disco polo. Na pytanie dziennikarza, czy słyszała kiedyś Zenka Martyniuka, odpowiedziała:

Niestety słyszałam. Śpiewa fatalnie, ale jest sympatycznym facetem (...) Powiedziałabym mu tylko, co robi źle, a robi źle wszystko. Poza tym on już się nie naprawi - podsumowała Elżbieta Zapendowska w wywiadzie dla "Plejady".

Zenek Martyniuk odpowiedział Elżbiecie Zapendowskiej

Autor hitu "Przez twe oczy zielone" nie przejął się uwagą Elżbiety Zapendowskiej.

Szczerze mówiąc, to nie wiem, kim jest pani Elżbieta. Ja się brzydko o innych nie wypowiadam i dziwię się, że inni to robią - wyjaśnił w rozmowie z "Faktem".

Dalej powiedział, że sam nie myśli o tym, czy jest osobą utalentowaną, czy nie. Po prostu stara się "robić swoje", czyli tworzyć i koncertować jak najwięcej.

Zagłosuj

Lubisz muzykę Zenka Martyniuka?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh