Zamknij

Elżbieta z „Rolnik szuka żony” wzięła ślub. Tak wygląda jej mąż

Judyta Wanicka
30.10.2019 13:34
Elżbieta z "Rolnik szuka żony"
fot. Instagram:@aniszewskazdwasiak

Elżbieta Aniszewska z 5. edycji „Rolnik szuka żony” wyszła za mąż. Uczestniczka zamieściła zdjęcie splecionych dłoni z obrączkami, dając do zrozumienia, że jest świeżo po ślubie. Była gwiazda „Rolnika” zmieniła już nazwisko. Jak wygląda mąż Elżbiety z „Rolnik szuka żony”?

Elżbieta Aniszewska z „Rolnik szuka żony” wzięła ślub

W 5. edycji programu „Rolnik szuka żony” pojawiła się Elżbieta Aniszewska. Uczestniczce spodobał się Jan. Rolnik pozytywnie rozpatrzył jej kandydaturę i zaprosił do domu. Ostatecznie mężczyzna zdecydował się związać z Małgorzatą. Elżbieta i jej rywalka Maria odeszły z programu jeszcze przed finałem.

Elżbiecie nie poszczęściło się w telewizji, ale niedługo po programie udało jej się znaleźć prawdziwą miłość. Związek okazał się strzałem w dziesiątkę i niedawno para znalazła się przed ołtarzem. Elżbieta opublikowała zdjęcie splecionych rąk z widocznymi obrączkami. Zmieniła również nazwisko – teraz na Instagramie widnieje jako Elżbieta Derlatka.

Miłość co miała być pokarmem Bogów. I nam pozwolono się nią delektować – podpisała poetycko fotografię.

Kim jest mąż Elżbiety z „Rolnik szuka żony”?

Tego na razie była uczestniczka nie zdradza. Ale na jej profilu można znaleźć zdjęcia, na których widać jej ukochanego. Elżbieta związała się dojrzałym mężczyzną zbliżonym do niej wiekiem. Pierwsze wspólne zdjęcia pojawiły się na jej profilu na początku sierpnia tego roku. Można więc przypuszczać, że relacja pary jest dość świeża. Zakochani woleli jednak nie tracić czasu i w październiku zalegalizowali związek.

Elżbieta nie zdradza imienia swojego ukochanego, a pytania ciekawskich fanów, kim jest mężczyzna u jej boku, zbywa uśmiechniętym emotikonem. Być może wkrótce śmielej pochwali się swoją nową miłość. Tymczasem wszystkim, których ciekawi związek sympatycznej uczestniczki „Rolnika”, pozostaje jedynie oglądać zdjęcia Elżbiety i jej wybranka na Instagramie.

RadioZET.pl/jw