Zamknij

Emilia Komarnicka jest w drugiej w ciąży. Gwiazda podzieliła się radosną nowiną z fanami

07.09.2020 11:06
Emilia Komarnicka
fot. Tricolors/ East News

Emilia Komarnicka jest w drugiej ciąży. Aktorka podzieliła się z fanami radosną nowiną, zapowiadając swój występ na festiwalu w Opolu."Zaśpiewamy we troje" - napisała obok zdjęcia, do którego zapozowała z ukochanym - Redbadem Klynstrą.

Emilia Komarnicka po raz drugi zostanie mamą. Gwiazda o radosnej nowinie poinformowała w nietypowy sposób, ogłaszając swój występ na festiwalu w Opolu. "Zaśpiewamy we troje" - napisała obok zdjęcia z ukochanym mężem Redbadem Klynstrą.

Już wkrótce synek aktorskiej pary będzie miał rodzeństwo. Z ciąży ukochanej żony cieszy się również Redbad Klynstra, który po występie w Opolu powiedział w rozmowie z dziennikarzami, że rola taty jest dla niego wielkim spełnieniem, ale też wyzwaniem."Drugie dziecko na pewno spotęguje to doświadczenie"- powiedział aktor.

Emilia Komarnicka po raz drugi zostanie mamą. Gwiazda jest w ciąży

Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra poznali się wiele lat temu na planie "Na dobre i na złe", ale uczucie między nimi wybuchło wiele lat później. Przyszli małżonkowie zaczęli spędzać ze sobą więcej czasu podczas przygotowań do spektaklu Teatru Mazowieckiego - "Małe zbrodnie małżeńskie". Współpracowali również ze sobą na planie magazynu "Na dywan" na antenie TVP Kultura. 12 sierpnia 2017 roku aktorska para wzięła ślub. 9 maja 2018 roku przywitali na świecie syna Kosmę.

Posłuchaj podcastu

RadioZEt.pl