Zamknij

Emilia Komarnicka pokazała 2-letniego synka. Chłopiec już wykazuje zainteresowanie muzyką [FOTO]

17.09.2020 14:48
Emilia Komarnicka-Klynstra
fot. Tricolors/ East News

Emilia Komarnicka-Klynstra niedługo po raz drugi zostanie mamą. Gwiazda spędza każdą wolną chwilę z 2-letnim synkiem - Kosmą. Ostatnio pokazała urocze zdjęcie, na którym chłopiec zainteresował się zabytkowym pianinem. Urocza fotografia podbiła serca fanów aktorki.

Emilia Komarnicka-Klynstra i Redbad Klynstra niedługo po raz drugi zostaną rodzicami. Aktorka jest już mamą 2-letniego synka Kosmy, który jak widać na najnowszym zdjęciu, wykazuje nie lada zainteresowanie muzyką. Gwiazda pokazała zdjęcie, na którym chłopiec z żywym zainteresowaniem bawi się zabytkowym pianinem.

"Mamusiu, czy mogę pograć na tym frottepanie?”...jesteśmy u Pradziadka Kosmy- Najlepszego Człowieka Świata, którego Kosma nazywa Pradziadziusiem Jasiusiem. To pianino przeżyło już trzy pokolenia, znosiło koncertowanie mojej Mamy, moje, a teraz dzielnie dźwiga wirtuozerię Kosmy...i wydaje się, że czas przy nim się zatrzymuje, by jak najdokładniej uchwycić momenty" - napisała Emilia Komarnicka-Klynstra.

Emilia Komarnicka pokazała zdjęcie 2-letniego synka Kosmy. Chłopiec już wykazuje zainteresowanie muzyką [FOTO]

Urocza fotografia zachwyciła fanów Emilli, którzy zwrócili również uwagę na oryginalne imię chłopca." Kosma, jedno z piękniejszych imion, jakie słyszałam" - skomentowała jedna z internautek.

Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra pobrali się 12 sierpnia 2017 roku. Ich synek Kosma przyszedł na świat 9 maja, 2018 roku. Aktorka podczas tegorocznego festiwalu w Opolu ogłosiła, że razem z mężem spodziewają się drugiego dziecka.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl