Zamknij

"Na dobre i na złe": Emilia Komarnicka zdradziła imię syna. Jest oryginalne

Redakcja
12.02.2019 11:52
"Na dobre i na złe": Emilia Komarnicka zdradziła imię syna. Jest oryginalne
fot. Pawel Wisniewski/East News

Emilia Komornicka to jedna z gwiazd serialu "Na dobre i na złe". Aktorka poinformowała, jakie imię zdecydowała się nadać swojemu synowi. Fani gratulują jej wyboru, choć imię jest dość oryginalne.

Emilia Komarnicka to urodzona w Brzegu aktorka, która zadebiutowała na ekranach w 2007 roku wcielając się w Martę w filmie "Teraz i zawsze". Prawdziwą popularność przyniosły jej role serialowe, przede wszystkim zaś kreacja Agaty Woźnickiej, w którą wcielała się w latach 2008-2017. W sierpniu 2017 Komarnicka wyszła za mąż za kolegę z planu, Redbada Klynstrę. Małżonkowie w wywiadach podkreślali, że ich marzeniem jest powiększenie rodziny. W marcu 2018 roku potwierdziły się informacje o ciąży Komarnickiej, a w czerwcu na świat przyszedł syn pary. Aktorzy unikali podawania szczegółowych informacji na temat potomka. Podzielili się jednak z fanami imieniem, jakie wybrali dla swojej pociechy.

"Na dobre i na złe": Emilia Komarnicka zdradziła imię dziecka

Emilia Komarnicka zdradziła imię syna

Emilia Komarnicka zdradziła imię syna w mediach społecznościowych. Do tej pory nazywała go pieszczotliwie "Pięknoduchem", jednak ciągłe pytania fanów skłoniły ją do uchylenia rąbka tajemnicy.

- Pytacie mnie często, jak na imię ma Pięknoduch...to nie tajemnica...Nasz Syn ma na pierwsze imię Kosma...Nasz Kosmos. Dziś mija rok od premiery Teatru Telewizji, w którym Kosma (mimo wszelkich starań)pokaźnie debiutowa - wyjaśniła serialowa Agata.

ZOBACZ: Najpopularniejsze imiona dla dzieci w 2018 roku

Z kolei powód, dla którego syn aktorskiej pary otrzyma imię Kosma, zdradził Redbad w wywiadzie dla magazynu "Ludzie i Wiara".

- Naszego syna nazwaliśmy Kosma. Interesowaliśmy się z żoną świętymi Kosmą i Damianem. Ich działalność jako krzewicieli wiary była niezwykła. Ochrzciliśmy go dwa miesiące po urodzeniu. Chcieliśmy Kosmę "zabezpieczyć" przez sakrament w tych trudnych czasach.

RadioZET.pl/MF