Zamknij

Emilia Pietras wyszła za mąż. Gwiazda "Top Model" jest nie do poznania [FOTO]

17.08.2020 11:54
Emilia Pietras
fot. Michal Wargin/ East News

Emilia Pietras wyszła za mąż. Gwiazda pierwszej edycji "Top Model" poślubiła ukochanego narzeczonego. W sieci pojawiły się zdjęcia z uroczystości. Trzeba przyznać, że Emilia Pietras mocno się zmieniła od czasu występu w programie.

Emilia Pietras wyszła za mąż. Gwiazda "Top Model" poślubiła ukochanego

Emilia Pietras wyszła za mąż. Gwiazda pierwszej edycji "Top Model" kilka dni temu poślubiła ukochanego narzeczonego. Zdjęciem z uroczystości pochwalili się znajomi modelki, publikując je na Instagramie. Emilia Pietras postawiła na skromną i dziewczęcą sukienkę, do której dobrała białe buty na obcasie, a we włosy wpięła uroczego kwiatka. Trzeba przyznać, że gwiazda mocno zmieniła się na przestrzeni lat. Widzowie "Top Model" pamiętają Emilię jako drobną brunetkę z krótkimi włosami. Od dłuższego czasu nosi jednak dłuższe blond włosy, które bardzo jej pasują.

Top Model: Kto zwyciężył pierwszą edycję?

Emilia Pietras próbowała swoich sił w pierwszej edycji "Top Model", jednak nie udało się jej dotrzeć do finału. Modelka odpadła w 9. odcinku. Gdy przyszła do programu, miała zaledwie 23 lata. Była wtedy początkującą modelką i studentką ASP. Zajmowała się też wtedy samotnym wychowaniem rocznego dziecka. Udało się jej jednak zatrudnić w profesjonalnej agencji modelek.

Warto podkreślić, że pierwszą edycję "Top Model" wygrała Paulina Papierska. Modelka skupiła się jednak na życiu rodzinnym i wychowywaniu dziecka.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl