Zamknij

Emily Ratajkowski nago z mężem. Tak spędza kwarantannę?

Sylwia Wamej
07.04.2020 13:17
Emily Ratajkowski
fot. SIPA USA/ East news

Emily Ratajkowski postanowiła rozgrzać swoich fanów, publikując nagie zdjęcie, na którym pozuje razem z mężem. Piękna modelka zaznaczyła, że nie tak spędza kwarantannę, a fotografia pochodzi sprzed dwóch lat.

Emily Ratajkowski kusi nago na Instagramie

Emily Ratajkowski ma piękną, zgrabną figurę, którą lubi się chwalić, prezentując się często w negliżu. Nie inaczej było tym razem. Modelka opublikowała na swoim Instagramie czarno-białe zdjęcie w objęciach męża. Pikanterii dodaje na fotografii nagość Emily. Modelka zaznaczyła jednak, że zdjęcie nie zostało zrobione teraz - w okresie kwarantanny.

"Nie tak wygląda nasza kwarantanna (głównie w dresie). To było 6 miesięcy po ślubie latem 2018 roku" - napisała Emily. Fanom zmysłowe zdjęcie przypadło do gustu. Fanki Emily zachwycają się z kolei jest zgrabnym ciałem. "Wymarzona figura" - piszą pod zdjęciem.

Emily Ratajkowski: Kim jest wybranek Emily, Sebastian Bear-McClard?

29-letnia Emily Ratajkowski wyszła za mąż w 2018 roku za Sebastiana Bear-McClarda. Wybranek Emily Ratajkowski jest producentem, ale też reżyserem orz pisarzem. Znali się długo, zanim zostali parą. Wcześniej byli przyjaciółmi, a dopiero po jakimś czasie pojawiło się między nimi uczucie.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZet.pl/SW