Zamknij

Emily Ratajkowski wzięła ślub w garniturze z Zary

Redakcja
26.02.2018 13:44
Emily Ratajkowski wzięła ślub w garniturze z Zary
fot. Eastnews

Emily Ratajkowski, amerykańska modelka i aktorka o polskich korzeniach, wzięła ślub. Jej mężem został producent filmowy Sebastian Bear-McClard. O skromnym ślubie Ratajkowski poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Emily Ratajkowski wzięła ślub. Kim jest jej mąż?

Emily Ratajkowski w tajemnicy przed mediami wzięła ślub. Prywatna ceremonia ślubna odbyła się kilka miesięcy po tym, jak Sebastian Bear-McClard po raz pierwszy pojawił się na Instagramie modelki.

Emily Ratajkowski zrezygnowała z klasycznej sukni ślubnej, zamiast niej wybrała musztardowy garnitur z popularnej hiszpańskiej sieciówki Zara. W Polsce długa kurtka z paskiem wciąż jest dostępna w sprzedaży — kosztuje 349 złotych, spodnie kosztują natomiast 199 złotych. W sumie za zestaw bez dodatków modelka zapłaciła więc 548 złotych!!!

Na ślubie obecni byli jedynie najbliżsi młodej pary, w tym pies Emily Ratajkowski.

Emily Ratajkowski wzięła ślub w garniturze z Zary

Emily Ratajkowski zdobyła rozgłos po występie w teledysku Robina Thicke'a „Blurred Lines”. Modelka pojawiła się także m.in. w teledysku „Love Somebody” Maroon 5. Ratajkowski nie zamierza spoczywać na laurach. — Pragnę zostać marką popularną na świecie. Osobą, która swoim nazwiskiem może sprzedać wszystko — powiedziała w rozmowie z „New York Times”.

Zrzut ekranu 2018-02-26 o 13.25.08

Emily Ratajkowski urodziła się w 1991 roku w Wielkiej Brytanii. Nim przeprowadziła się do Kalifornii, mieszkała w Irlandii i na Majorce. W wieku 14 lat związała się z agencją modelek Ford Models. Jest córką malarza Johna i pisarki Kathleen. Jej ojciec ma polskie korzenie.

RadioZET.pl/SI