Zamknij

Emma Bunton wzięła ślub. Gwiazda Spice Girls czekała na to 20 lat. Pokazała zdjęcie [FOTO]

14.07.2021 08:13
Emma Bunton
fot. Anthony Harvey/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Emma Bunton, wokalistka Spice Girls znana jako Baby Spice, wzięła ślub. Z ukochanym Jadem Jonesem spotyka się od ponad dwudziestu lat i ma dwóch synów, jednak dopiero teraz zdecydowała się zalegalizować związek. W mediach społecznościowych pochwaliła się zdjęciem z uroczystości.

Spice Girls to z pewnością jeden z najważniejszych zespołów w światowej historii muzyki pop. Brytyjski girls band był jedną z najważniejszych grup przełomu lat 90/200, biją rekordy sprzedaży i popularności. Dosyć powiedzieć, że singiel "Wannabe" zajął pierwsze miejsce na listach przebojów w 37 krajach, a nagrania "Spicetek" rozeszły się w łącznym nakładzie ponad 85 milionów egzemplarzy. Choć mówimy o muzyce zdecydowanie tanecznej, Spice Girls często były porównywane do The Beatles pod kątem wpływu, jaki miały na światowy rynek muzyczny.

Najpopularniejszy na świecie girls band popularność zawdzięcza charyzmatycznym i utalentowanym wokalistkom, które wchodziły w jego skład. Nie bez znaczenia były także sceniczne role, w jakie wcieliły się piosenkarki: Scary Spice (Melanie Brown), Sporty Spice (Melanie Chisholm), Ginger Spice (Geri Halliwell), Baby Space (Emma Bunton) i Posz Spice (Victoria Adams, obecnie Beckham) wspólnie lansowały hasło "Girl power", podkreślając kobiecią siłę i różnorodność. Choć panie po latach nieobecności panie planowały powrót na scenę, ostatecznie skończyło się na minitrasie koncertowej w 2018 roku.

Każda z nich po rozpadzie grupy ułożyła sobie życie w inny sposób. Victoria Beckham jest jedną z czołowych światowych celebrytek, Melanie Brown walczy z przemocą domową, której była ofiarą, a Emma Bunton ułożyła sobie życie z ukochanym Jadem Jonesem. Baby Spice, która z partnerem wychowuje dwóch synów, dopiero po ponad 20 latach związku postanowiła stanąć na ślubnym kobiercu.

ZOBACZ TAKŻE:  Spice Girls świętuje 25-lecie hitu "Wannabe" i angażuje do tego fanów

Emma Bunton ze Spice Girls wzięła ślub. Pokazała zdjęcia z uroczystości

Choć Emma Bunton i Jade Jones są parą od 1998 roku i mają dwójkę dzieci, przez lata nie brali pod uwagę legalizacji swojego związku.

- O naszych zaręczynach donoszono już około 20 razy, ale my nie potrzebujemy wesela, żeby uzasadnić swój związek. Jeżeli kiedykolwiek zdecydujemy się na małżeństwo, na pewno nie pobierzemy się w tajemnicy. Moja rodzina byłaby załamana. Być może zdecydujemy się na jeszcze jedno dziecko, zanim wyznaczymy datę ślubu. Bardzo chciałabym mieć więcej dzieci, chociaż jestem pewna, że już z dwójką jest sporo zachodu - opowiadała w wywiadzie dla magazynu Closer.

Para zdecydowała się jednak stanąć na ślubnym kobiercu, na profilu Emmy na Instagramie pojawiło się zdjęcie z uroczystości z lakonicznym podpisem "Pan i Pani Jones". Pod fotografią zaroiło się od gratulacji, choć część fanów nie kryła zdziwienia, wszak para sprawiała wrażenie, jakby na dobre zakończyła temat ślubny. Jak widać, co się odwlecze, to nie uciecze, my serdecznie gratulujemy nowożeńcom.