Zamknij

Emma Roberts pokazała pierwsze wspólne zdjęcie z synkiem [FOTO]

14.01.2021 14:36
Emma Roberts
fot. Anthony Harvey/REX

Emma Roberts pod koniec grudnia 2020 roku urodziła synka. Choć informacja o tym, że została mamą, przedostała się do mediów niemal od razu, gwiazda dopiero teraz pokazała wspólne zdjęcie z synkiem w mediach społecznościowych.

Emma Roberts na kilka dni przed Nowym Rokiem została mamą. Aktorka i jej ukochany Garrett Hedlund po raz pierwszy przywitali na świecie dziecko. 30-letnia aktorka nie wrzuciła zdjęcia pociechy tuż po porodzie, jak to ma w zwyczaju mnóstwo gwiazd. Emma zrobiła sobie małą przerwę od social mediów i skupiła się na maluszku. Dopiero teraz zdecydowała się opublikować zdjęcie, na którym pozuje w synkiem.

Zobacz też: Emma Roberts jest w ciąży. Gwiazda pokazała zdjęcia i zdradziła płeć dziecka [FOTO]

Emma Roberts pokazała pierwsze wspólne zdjęcie z synkiem [FOTO]

"Dziękuję ci, roku 2020, że tę jedną rzecz zrobiłeś dobrze. Nasz promyczek, Rhodes Robert Hedlund" - napisała dumna młoda mama. Oryginalne imię chłopca oznacza: "tam, gdzie rosną róże".

Ojcem dziecka jest partner Roberts - Garrett Hedlund, amerykański model oraz aktor. Para spotyka się ze sobą od 2019 roku.

Zawodowo fani kojarzą Emmę Roberts z takich filmów jak m.in. "Wild Child", "Akwamaryna" oraz "Nancy Drew". W 2010 roku wystąpiła u boku swojej ciotki - Julii Roberts w filmie "Walentynki". Serialowi fani znają Emmę Roberts z serialu "American Horror Story".

RadioZet.pl