Zamknij

Zdobywczyni Oscara odwołała ślub. To przez koronawirusa

Maciej Friedrich
18.03.2020 12:43
Zdobywczyni Oscara odwołała ślub. To przez koronawirusa
fot. Hahn Lionel/ABACA/Abaca/East News

Emma Stone, hollywoodzka gwiazda, zdobywczyni Oscara za "La La Land", planowała ślub z ukochanym Dave'em McCarym. Niestety, plany aktorki zostały pokrzyżowane przez pandemię koronawirusa.

Emma Stone to jedna z najpopularniejszych aktorek Hollywood, która w 2017 roku odebrała statuetkę Oscara dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej za kreację w "La La Land". Na swoim koncie ma wiele innych doskonałych ról, między innymi w "Birdman" czy "Faworycie". Gwiazda mocno angażuje się w działalność charytatywną, wspiera między innymi organizację działającą na rzecz walki z rakiem piersi.

Prywatnie Emma Stone od 2017 roku związana jest z amerykańskim twórcą filmowym Dave'em McCarym. Para zaręczyła się w grudniu 2019 roku.

Emma Stone odwołała ślub przez koronawirusa. Gwiazda przekłada ceremonię

Emma Stone i Dave McCary niedługo po zaręczynach zaczęli planować ceremonię ślubną. Mieli pobrać się w najbliższy weekend, z 21 na 22 marca w Los Angeles. Niestety, ich małżeńskie plany pokrzyżowała panująca pandemia koronawirusa.

Choć zdecydowana większość gwiazd zachowuje się odpowiedzialnie i namawia fanów do rozwagi i unikania zgromadzeń, część celebrytów żartuje sobie z pandemii. Na szczęście nie należy do nich Emma Stone. Gwiazda w związku z zagrożeniem koronawirusem zdecydowała się na odwołanie ślubu i przełożeniu ceremonii na inny termin.

Jak informuje "The New York Post" ślub Emmy i Dave'a nadal planowana jest w Los Angeles, nowożeńcy nie podali jednak nowej daty i miejsca, gdzie ma odbyć się ich ślub.

Emma Stone odwołała ślub
fot. IMP FEATURES/East News
Zagłosuj

Oglądałeś/aś "La La Land"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/pomponik.pl/MF