Zamknij

Emma Stone wzięła ślub? Zdobywczyni Oscara pokazała obrączkę [FOTO]

Maciej Friedrich
12.05.2020 12:24
Emma Stone wzięła ślub? Zdobywczyni Oscara pokazała obrączkę [FOTO]
fot. Hahn Lionel/ABACA/Abaca/East News

Plotki na temat ślubu Emmy Stone i Dave'a MacCary'ego krążą w światowych mediach od miesięcy. Czyżby amerykańska para postanowiła pobrać się w tajemnicy. Na jednym z najnowszych nagrań na palcu gwiazdy wyraźnie widać piękną obrączkę.

Emma Stone to jedna z najpopularniejszych hollywoodzkich aktorek. W 2017 roku została nagrodzona statuetką Oscara za najlepszą rolę kobiecą w filmie "La La Land". Na swoim koncie ma wiele innych zapadających w pamięć kreacji, widzowie pokochali ją między innymi za role w "Służących", "Niesamowitym Spider-Manie" czy "Wojnie płci". Aktorka angażuje się także w działalność charytatywną, wspiera między innymi organizację Stand Up To Cancer , która zbiera fundusze na badania nad rakiem piersi.

Prywatnie Emma od grudnia 2019 roku zaręczona jest  amerykańskim twórcą filmowym Dave'em McCarrym. Para spotykała się ze sobą przez 2 lata, zanim podjęła decyzję o zaręczynach. Gdy tylko Stone pochwaliła się pierścionkiem, w mediach rozpoczęły się spekulacje na temat ślubu zakochanych. Choć media donosiły, że ich ślubne plany pokrzyżowała pandemia koronawirusa, pojawiły się opinie, że Emma i Dave są już małżeństwem.

Internauci śmieją się z kreacji Emmy Stone. Porównują jej suknię do szynki i wafla

Emma Stone i Dave McCarry są po ślubie? Aktorka pokazała obrączkę

Część wielbicieli Emmy Stone nie ma wątpliwości, że jest już po ślubie. Świadczyć ma o tym obrączka, którą dostrzegli na nagraniu. Gwiazda "La La Land" była gościem internetowego programu Reese Witherspoon "Hello Sunshine", emitowanym w serwisie YouTube.

Choć koleżanka z branży podczas wywiadu nie podjęła tematu ślubu Stone, złota obrączka dla wielu jest dowodem na to, że para zdecydowała się na ślub bez udziału mediów. Emma i jej ukochany odmówili komentarza w tej sprawie. Fani wiedzą jednak swoje.

Jak myślicie, czy Emma jest już po ślubie?

Emma stone pokazała obrączke
fot. screen:YouTube
Zagłosuj

Jak sądzisz, czy Emma jest już po ślubie?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF