Zamknij

Emma Watson i Tom Felton są parą? Wspólne zdjęcie wzbudziło emocje

Maciej Friedrich
21.08.2019 14:39
Emma Watson i Tom Felton są parą? Wspólne zdjęcie wzbudziło emocje
fot. AP/EAST NEWS

Gwiazdy filmowej serii „Harry Potter”, Emma Watson i Tom Felton, wzbudziły wśród fanów wielkie poruszenie. Ich wspólne zdjęcie jest głośno komentowane w sieci, pojawiły się informacje, że filmowa Hermiona i Draco są parą. Czy łączy ich coś więcej niż przyjaźń?

Emma Watson zyskała międzynarodową popularność dzięki roli w filmowej adaptacji książkowego bestselleru „Harry Potter”, w której wcieliła się w rolę Hermiony. Aktorską karierę rozpoczęła w wieku zaledwie 10 lat i na planie filmowej serii dorastała i szlifowała aktorski talent. Obecnie jest prawdziwą gwiazdą, którą mogliśmy oglądać między innymi w nowej wersji „Pięknej i Bestii”.

Jednym z najbardziej rozpoznawalnych bohaterów filmowego „Harry'ego Pottera” jest także Tom Felton, który wcielił się w Draco Malfoya. Przez lata wspólnej pracy na planie Emma i Tom zaprzyjaźnili się, a wiele osób podejrzewało, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń. Atmosferę podgrzewały plotka, jakoby Watson podkochiwała się w filmowym Draconie. Teraz temat powrócił ze zdwojoną siłą, a wszystko przez zdjęcie opublikowane przez aktora.

Harry Potter: 6 CIEKAWOSTEK z okazji urodzin bohatera

Emma Watson i Tom Felton są parą?

Choć ostatnia część filmowego „Harry'ego Pottera” królowała na ekranach kin 8 lat temu, wszystko wskazuje na to, że przyjaźń Emmy i Toma trwa nadal. Dowodem na to jest wspólne zdjęcie, którym Felton pochwalił się na swoim profilu na Instagramie w poniedziałek 19 sierpnia. Widzimy na nim, jak filmowy Malfoy uczy Emmę gry na gitarze. Jak sam stwierdził w opisie, aktorka jest zdolną uczennicą.

Niemal natychmiast internauci zaczęli snuć teorie o związku Watson i Feltona. Plotki o ich związku są tak powszechne, że w sieci pojawiło się nawet żartobliwe określenie ich rzekomego związku. Z serialowych imion Hermiona i Draco powstało „Darmione”. To właśnie tak fani określają Emmę i Toma. Żadna z gwiazd nie zdecydowała się jak dotąd na komentarz.

Jak myślicie, czy między filmowymi czarodziejami pojawiła się magia?

Zagłosuj

Sądzisz, że Emma Watson i Tom Felton są razem?

Liczba głosów:

Emma Watson i Tom Felton
fot. Instagram:@emmawatson

RadioZET.pl/plejada.pl/MF