Zamknij

Emma Watson skończyła 30 lat. Tak dziś wygląda gwiazda "Harry'ego Pottera"

Sylwia Wamej
16.04.2020 21:06
Emma Watson
fot. Collection Christopher/ East News

Emma Watson skończyła właśnie 30 lat. Gwiazda sławę zdobyła, wcielając się w postać Hermiony w "Harrym Potterze". Ta rola była dla niej przepustką do międzynarodowej kariery. Od tamtego momentu Emma zagrała w wielu znaczących produkcjach. Jak się zmieniała?

Emma Watson skończyła 30 lat

Emma Watson skończyła właśnie 30 lat. 15 kwietnia gwiazda "Harry'ego Pottera" świętowała 30 urodziny. Gdy rozpoczynała karierę aktorską, miała zaledwie 11 lat. W rolę Hermiony w "Harrym Potterze" wcielała się łącznie osiem razy, ostatni raz w 2011 roku w filmie "Harry Potter i insygnia śmierci". Później posypały się role w takich produkcjach, jak m.in. "Mój tydzień z Marilyn", "To już jest koniec", "Colonia", "Piękna i Bestia", "The Cirlce. Krąg. Jej ostatnim filmem były "Małe kobietki", w którym wcieliła się w postać Meg March.

Emma Watson. Tak zmieniała się gwiazda "Harry'ego Pottera"

W ciągu 20 lat kariery, Emmie Watson udało się wystąpić w 20. produkcjach. Zdobyła za nie mnóstwo nagród oraz nominacji. Gwiazda znana jest również ze swojego zaangażowania w sprawy kobiet. Od lat jest zdeklarowaną feministką i aktywistką na rzecz ekologii oraz udziela się charytatywnie. Zobaczcie, jak się zmieniała się Emma Watson.

RadioZet.pl/SW