Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Emocjonalna przemowa Demi Moore. Opowiedziała o swojej walce z uzależnieniem

29.10.2018 17:08

Hollywoodzka gwiazda Demi Moore została wyróżniona tytułem Kobiety Roku Peggy Albrecht Friendly House. Odbierając nagrodę, wygłosiła emocjonalną przemowę, w której odniosła się do swojej walki z uzależnieniem od alkoholu.

Emocjonalna przemowa Demi Moore. Opowiedziała o swojej walce z uzależnieniem fot. Instagram:@demi.moore

Demi Moore to amerykańska aktorka i producentka filmowa i modelka. Widzowie doskonale pamiętają ją z doskonałych kreacji aktorskich między innymi w takich filmowych hitach, jak "Uwierz w ducha", "Niemoralna propozycja" czy "Na wariackich papierach". Choć nie wszystkie jej kreacje przypadły do gustu krytykom, fani docenili urodę Demi oraz jej aktorskie umiejętności. 

Niestety, kariera Moore nie zawsze szła w parze ze szczęśliwym życiem prywatnym. Aktorka w młodości nie radziła sobie ze stresem i lękiem i próbowała pomagać sobie przy pomocy alkoholu, od którego szybko się uzależniła. Pierwszy raz na terapię udała się jeszcze w latach osiemdziesiątych. W późniejszym czasie zmagała się także z anoreksją, a w 2012 roku musiała udać się na odwyk. Obecnie Demi stara się pomagać innym kobietom w walce z uzależnieniem. 

Demi Moore fot. Instagram:@demi.moore

Demi Moore otrzymała nagrodę za walkę z uzależnieniami

Jej aktywna działalność na rzecz pomocy uzależnionym kobietom została doceniona przez fundację  Peggy Albrecht Friendly House. Moore otrzymała tytuł Kobiety Roku. Podczas odbierania nagrody aktorka zdecydowała się na bardzo osobistą przemowę, w której zdradziła, jak udało jej się poradzić sobie z uzależnieniem.

- Na początku swojej kariery byłam na prostej ścieżce do autodestrukcji. Nieważne, jakie sukcesy odnosiłam, nigdy nie czułam się wystarczająco dobra.

- Z niejasnych powodów, może to była boska interwencja, dwie osoby, które ledwo znałam, wstawiły się za mną i dały mi szansę.

Na szczęście Demi Moore nie tylko wygrała z uzależnieniem, ale sama jest osobą, która wyciąga pomocną dłoń do innych.

RadioZET.pl/onet.pl/MF

Oceń