Zamknij

Enrique Iglesias i Anna Kournikova zostali rodzicami. To już ich trzecie dziecko

Judyta Wanicka
11.02.2020 14:36
Anna Kurnikova i Enrique Iglesias
fot. FaceToFace/REPORTER/EAST NEWS

Enrique Iglesias i Anna Kournikova doczekali się trzeciego dziecka - poinformował brat piosenkarza. Jest to już trzecie dziecko wokalisty i byłej tenisistki, którym dwa lata temu urodziły się bliźniaki. Jakiej płci jest dziecko Iglesiasa i Kournikovej?

Enrique Iglesias i Anna Kournikova doczekali się kolejnego dziecka. Piosenkarz i była gwiazda tenisa w grudniu 2017 roku powitali na świecie bliźnięta, którym nadali imiona Lucy i Nicolas. Wkrótce okazało się, że Anna znowu jest w ciąży. Gwiazdy do tej pory nie potwierdziły narodzin w mediach. Bardziej skora do rozmów była za to rodzina Enrique Iglesiasa.

Enrique Iglesias i Anna Kournikova mają trzecie dziecko

Kournikova i Iglesias nie chwalili się ciążą w wywiadach. Próżno było również szukać zdjęć ciężarnej Anny w mediach społecznościowych. Wszystko do końca udało im się utrzymać w sekrecie. Dopiero brat Enrique, Julio Junior, potwierdził w rozmowie z "The Sun", że Anna Kournikova niedawno urodziła.

Enrique ma teraz troje dzieci. Jest bardzo szczęśliwy - zdradził tabloidowi mężczyzna.

Brat piosenkarza nie chciał jednak ujawnić, jakiej płci jest kolejne dziecko Enrique Iglesiasa i Anny Kournikovej.

Enrique Iglesias i Anna Kournikova są parą od 2001 roku. Poznali się na planie teledysku Iglesiasa pt. "Escape". Piosenkarz i była tenisistka znani są z tego, że utrzymują życie prywatne w ścisłej tajemnicy przed mediami. Nie pokazują się razem w na Instagramie i nie uczestniczą w wielkich galach. W 2019 roku media donosiły o ich sekretnym ślubie. W zeszłym roku zdecydowali się pokazać bliźniaki na Instagramie, czym wywołali spore poruszenie wśród internautów.

Zagłosuj

Jesteś fanką/fanem Enrique Iglesiasa?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw