Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Enrique Iglesias i Anna Kurnikova są rodzicami. Doczekali się bliźniąt

19.12.2017 11:08

Zaskakująca wiadomość dla fanów Enrique Iglesiasa. 42-letni piosenkarz oraz jego partnerka Anna Kurnikova zostali rodzicami. Jak informują zagraniczne media, tenisistka urodziła bliźnięta.

Kurnikova Iglesias dzieci bliźnięta fot. Instagram

Informacja o przyjściu na świat bliźniąt Iglesiasa i Kurnikovej zaskoczyła wszystkich. Choć para jest razem już od 16 lat i nie jeden razy przyznawała, że planuje dzieci, to jednak nikt nie spodziewał się, że nastąpi to właśnie teraz. Jak widać ciążę udało się im ukryć aż do samego końca. Jak poinformował magazyn TMZ, 36-letnia tenisistka urodziła bliźnięta - chłopca i dziewczynkę - a poród odbył się w Miami w ubiegły weekend.

Enrique Iglesias i Anna Kurnikowa poznali się na planie teledysku "Escape", który powstał na przełomie 2001 i 2002 roku. Już od tamtej pory spekulowano, że piosenkarz i tenisistka są parą. Potem, kiedy to się potwierdziły, co pewien czas pojawiały się plotki o rozstaniu.

Jak widać, udało im się przetrwać, choć w show biznesie o długie związki trudno. Teraz para doczekała się potomstwa. Wiadomo, że chłopiec na imię dostanie Nicholas, a dziewczynka - Lucy. Niestety, rodzice póki co nie podzielili się fotkami maluchów. Zamiast tego Enrique pochwalił się śmiesznym zdjęciem z psem:

Gratulujemy świeżo upieczonym rodzicom i czekamy na pierwsze zdjęcia pociech.

RadioZET.pl/SA

Oceń