Zamknij

Enrique Iglesias tańczy z 2-miesięczną córeczką. Pokazał urocze nagranie

Patrycja Chudolińska
06.04.2020 14:24
Enrique Iglesias
fot. Instagram/@enriqueiglesias

Enrique Iglesias spędza czas domowej kwarantanny razem z rodziną. Piosenkarz pokazał, jak bawi się z 2-miesięczną córką. Razem z małą Maszą "zatańczył" do piosenki "We are young".

Enrique Iglesias w ostatnich tygodniach nie miał powodów do radości. Pochodzący z Hiszpanii wokalista pożegnał swojego ojczyma, który zmarł z powodu zarażenia koronawirusem. "Przechodzimy bardzo trudny czas. Tragedia dotknęła także moją rodzinę. Zostańmy w domach i zaopiekujmy się bliskimi" - napisał w mediach społecznościowych Iglesias.

Artysta stara się spędzić czas domowej izolacji najlepiej, jak tylko można. Większość uwagi poświęca rodzinie. Dwa miesiące temu na świat przyszła jego druga córka, Masza (skrót od imienia Maria - przyp. red.). Ostatnio szczęśliwy tata pokazał, jak bawi się z najmłodszą pociechą.

Enrique Iglesias tańczy z córką do "We are young"

Córka Enrique Iglesiasa i Anny Kurnikowej przyszła na świat na początku 2020 roku. Para pochwaliła się wtedy wyjątkowymi zdjęciami ze szpitala. Enrique i Anna mają jeszcze dwójkę starszych dzieci: bliźnięta Nicholas i Lucy. Nie ulega jednak wątpliwościom, że to opieka nad najmłodszą pociechą zabiera im teraz najwięcej czasu i uwagi.

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

Piosenkarz pochwalił się teraz nietypowym wideo z małą Maszą. Szczęśliwy tata buja się razem z 2-miesięczną dziewczynką w rytm piosenki "We are young". Fani są zachwyceni uroczym nagraniem.

- Jaka piękna! Jest idealna.

- Mały aniołek.

- Niech Bóg Was błogosławi i zawsze chroni - czytamy w komentarzach.

Zagłosuj

Słuchasz muzyki Enrique Iglesiasa?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh