Zamknij

Enrique Iglesias został ojcem. Pokazał zdjęcie dziecka na Instagramie [FOTO]

Judyta Wanicka
13.02.2020 21:42
Enrique Iglesias
fot. Instagram:@enriqueiglesias

Enrique Iglesias został ojcem po raz trzeci. Piosenkarz opublikował zdjęcie nowo narodzonej pociechy na Instagramie. Jakiej płci jest dziecko Enrique Iglesiasa i Anny Kournikovej?

Enrique Iglesias pokazał trzecie dziecko

Od kilku dni zagraniczne media donoszą, że Enrique Iglesias i  Anna Kournikova zostali rodzicami. W końcu radosną nowinę potwierdził sam wokalista zamieszczając na Instagramie zdjęcie z nowo narodzonym dzieckiem. Maluch przyszedł na świat 30 stycznia. 

Moje słoneczko - brzmi podpis.

Enrique Iglesias nie chciał zdradzić, jakiej płci jest jego trzecia pociecha. Nakrycie głowy maleństwa wskazuje jednak na to, że wokalista doczekał się kolejnej córki. 

Enrique Iglesias i Anna Kournikova mają bliźnięta

Piosenkarz i była gwiazda tenisa w grudniu 2017 roku powitali na świecie bliźnięta, którym nadali imiona Lucy i Nicolas. W zeszłym roku para zdecydowała się pokazać dzieci na Instagramie.

Enrique Iglesias i Anna Kournikova są parą od 2001 roku. Poznali się na planie teledysku Iglesiasa pt. "Escape". Piosenkarz i była tenisistka znani są z tego, że utrzymują życie prywatne w ścisłej tajemnicy przed mediami. Nie pokazują się razem w na Instagramie i nie uczestniczą w wielkich galach. W 2019 roku media donosiły o ich sekretnym ślubie. Para do dzisiaj nie potwierdziła oficjalnie małżeństwa. 

RadioZET.pl/jw