Zamknij

Polski aktor jest po operacji. Opublikował drastyczne zdjęcie [FOTO]

Judyta Wanicka
03.02.2020 15:48
Eryk Kulm Junior
fot. Instagram:@eryk_kulm_jr

Eryk Kulm Junior poddał się operacji plastycznej. Młody aktor znany z filmu "Mowa Ptaków" zszokował fanów swoim nowym wyglądem. Co poprawił sobie 29-letni polski amant? 

Eryk Kulm jest obiecującym aktorem młodego pokolenia. Do tej pory zagrał w kilkunastu kinowych produkcjach, m.in. "Kamieniach na szaniec", "Bodo" czy "Mowie Ptaków". Na małym ekranie pojawił się m.in. w serialach "Belle Epoque" i "Wojenne dziewczyny". Jest synem cenionego muzyka jazzowego Eryka Kulma, który zmarł w listopadzie ubiegłego roku. 

Eryk Kulm przeszedł operację plastyczną nosa

Eryk Kul Junior znany jest z ekranów jako wysoki brunet o wyrazistych rysach twarzy. Charakterystyczna fizjonomia sprawia, że 29-letniego aktora nie sposób przeoczyć nawet w epizodycznej roli. Ale młody amant najwyraźniej nie był do końca zadowolony ze swojego wyglądu, bo ostatnio poddał się operacji plastycznej nosa. Kulm opublikował na Instagramie szokujące zdjęcie, wykonane tuż po zabiegu. 29-letni aktor pokazał się fanom z wielkim opatrunkiem na twarzy i opuchniętymi oczami. 

Wku***ona panda to mój nowy styl. Pozdrawiam wszystkich zaspanych w ten sobotni poranek. I tych, co jedzą też, mam nadzieje, że pomogłem w odchudzaniu - zażartował Eryk Kulm. 

Aktor na razie nie wygląda najlepiej, ale sądząc po opisie, zabieg odbył się bez komplikacji i wszystko powoli wraca do normy. Eryk Kulm nie chciał jednak zdradzić, dlaczego zdecydował się na korektę nosa - ze względów zdrowotnych czy może czysto urodowych. Efekty zmiany będzie można podziwiać już niedługo. 

Zagłosuj

Operacje plastyczne - jesteś za czy przeciw?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw