Zamknij

Esmeralda Godlewska pisze pierwszą książkę. Zdradziła, o czym będzie: "Gwałt, sława, depresja"

24.02.2021 17:28
Esmeralda Godlewska
fot. Karolina Misztal/REPORTER/East News

Esmeralda Godlewska planuje wydać pierwszą książkę. Celebrytka, która w 2019 roku stanęła do walki w ringu FAME MMA, planuje poruszyć poważne tematy, takie jak depresja, gwałt i zdrada. Kiedy premiera?

Esmeralda Godlewska to rozpoznawalna polska celebrytka. Pierwszy raz o siostrach Godlewskich mogliśmy usłyszeć kilka lat temu - Esmeralda wraz z siostrą Małgorzatą publikowały na YouTube swoje występy wokalne. Choć covery znanych piosenek w ich wykonaniu nie były zbyt udane, szybko stawały się viralami w sieci. Po jakimś czasie siostry Godlewskie poszły całkiem innymi ścieżkami. Esmeralda zainteresowała się sportami walki, a w 2019 roku pojawiła się na ringu FAME MMA.

Poza starciami na ringu Esmeralda zajmuje się także zabiegami medycyny estetycznej. Okazuje się, że planuje również stworzyć coś całkiem nowego. Celebrytka na swoim profilu na Instagramie zapowiedziała, że planuje napisać książkę. Ostatnio zdradziła kolejne szczegóły swojego projektu. W swoim pierwszym dziele poruszy kilka trudnych tematów z życia prywatnego.

Zobacz także: Esmeralda Godlewska wyprowadziła się do Hiszpanii? Fani zwietrzyli podstęp

Esmeralda Godlewska pisze książkę. Kiedy premiera?

Esmeralda Godlewska opublikowała na Instagramie zapowiedź, z której wynika, że w książce poruszy kilka ciężkich tematów ze swojego życia. Celebrytka nie zdradziła, kiedy możemy spodziewać się premiery jej pierwszego dzieła. Wiadomo natomiast, że więcej szczegółów zostanie ujawnionych już w kwietniu.

- Dziś wracam do pisania. Kolejne zapełnione strony. Piękne uczucie móc przelać na papier swoje myśli, z których powstanie historia. Niekoniecznie piękna i bajkowa. Gwałt, podwójne życie, sława, depresja, pieniądze, luksus, zagubienie, walka z samym sobą, fałsz, ludzie, marzenia, zdrada, upadek, strata, wiara, pasja, namiętność. Właśnie powstaje moja pierwsza książka - wyjaśniła Esmeralda Godlewska na InstaStories.