Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Esmeralda Godlewska wyprowadziła się do Hiszpanii? Fani zwietrzyli podstęp

27.06.2019 13:38

Esmeralda Godlewska, jedna z popularnych sióstr Godlewskich, poinformowała fanów, że po przegranej walce z Martą Linkiewicz zaczyna nowe życie w Hiszpanii. Pokazała również zdjęcie z lotniska. Problem w tym, że internauci dopatrzyli się szczegółów, które wskazują na to, że Esmeralda nie napisała prawdy.

Esmeralda Godlewska wyprowadziła się do Hiszpanii? Fani zwietrzyli podstęp fot. Fot. MARIUSZ KAPALA / GazetA LUBUSKA/Polska Press/East News

Esmeralda Godlewska to jedna z popularnych sióstr Godlewskich, samozwańczych celebrytek znanych z publikowania w serwisie YouTube swoich popisów wokalnych. Mimo krytycznych ocen ich wizerunku i „talentu” muzycznego filmiki pozwoliły jej zyskać popularność. W mediach szczególnie głośno było o wybrykach Esmeraldy, która pod wpływem alkoholu spowodowała wypadek samochodowy, została wyrzucona z pokładu samolotu za awanturowanie się, a podczas walki na gali FAME MMA 3 z patoyoutuberką Martą Linkiewicz została znokautowana po 44 sekundach. Najwyraźniej porażka nadal boli Godlewską, zapowiedziała bowiem, że wyjeżdża z Polski.

Esmeralda Godlewska opuszcza Polskę?

We wtorek, 25 czerwca na profilu Esmeraldy Godlewskiej pojawił się wpis, który mógł zaniepokoić wielbicieli celebrytki. Sugeruje ona, że postanowiła zacząć nowe życie w Hiszpanii. Pod zdjęciem lotniska w Barcelonie napisała:

„Mój raj na ziemi. Mój nowy dom. To nie wakacje. To nowe życie....Wrócę, jeśli będziecie chcieli walkę. A teraz wybaczcie, po rozpakowaniu walizek oddaje się na uroki tegoż idealnego miejsca”.

Nie wszyscy internauci uwierzyli jednak w informacje, jakimi podzieliła się Esmeralda. Okazało się bowiem, że zdjęcie, które umieściła, można z łatwością pobrać z sieci. Co więcej, Godlewska na Instagramie oznaczyła lokalizację lotniska Aeroporto de Barcelos, które nie znajduje się w Hiszpanii, a w Brazylii.

Mogłaby trochę głębiej pogrzebać w Google w poszukiwaniu zdjęć” – złośliwie skomentował jeden z internautów.

Ostatecznie post Esmeraldy zniknął z Facebooka. Czyżby celebrytka usunęła go, gdy wyszło na jaw, że nie napisała prawdy?

Zagłosuj

Myślisz, że Esmeralda rzeczywiście wyleciała do Hiszpanii?

RadioZET.pl/MF

Oceń