Zamknij

Esmeralda Godlewska wyprowadziła się do Hiszpanii? Fani zwietrzyli podstęp

Maciej Friedrich
27.06.2019 13:38
Esmeralda Godlewska wyprowadziła się do Hiszpanii? Fani zwietrzyli podstęp
fot. MARIUSZ KAPALA / GazetA LUBUSKA/Polska Press/East News

Esmeralda Godlewska, jedna z popularnych sióstr Godlewskich, poinformowała fanów, że po przegranej walce z Martą Linkiewicz zaczyna nowe życie w Hiszpanii. Pokazała również zdjęcie z lotniska. Problem w tym, że internauci dopatrzyli się szczegółów, które wskazują na to, że Esmeralda nie napisała prawdy.

Esmeralda Godlewska to jedna z popularnych sióstr Godlewskich, samozwańczych celebrytek znanych z publikowania w serwisie YouTube swoich popisów wokalnych. Mimo krytycznych ocen ich wizerunku i „talentu” muzycznego filmiki pozwoliły jej zyskać popularność. W mediach szczególnie głośno było o wybrykach Esmeraldy, która pod wpływem alkoholu spowodowała wypadek samochodowy, została wyrzucona z pokładu samolotu za awanturowanie się, a podczas walki na gali FAME MMA 3 z patoyoutuberką Martą Linkiewicz została znokautowana po 44 sekundach. Najwyraźniej porażka nadal boli Godlewską, zapowiedziała bowiem, że wyjeżdża z Polski.

Esmeralda Godlewska opuszcza Polskę?

We wtorek, 25 czerwca na profilu Esmeraldy Godlewskiej pojawił się wpis, który mógł zaniepokoić wielbicieli celebrytki. Sugeruje ona, że postanowiła zacząć nowe życie w Hiszpanii. Pod zdjęciem lotniska w Barcelonie napisała:

„Mój raj na ziemi. Mój nowy dom. To nie wakacje. To nowe życie....Wrócę, jeśli będziecie chcieli walkę. A teraz wybaczcie, po rozpakowaniu walizek oddaje się na uroki tegoż idealnego miejsca”.

Nie wszyscy internauci uwierzyli jednak w informacje, jakimi podzieliła się Esmeralda. Okazało się bowiem, że zdjęcie, które umieściła, można z łatwością pobrać z sieci. Co więcej, Godlewska na Instagramie oznaczyła lokalizację lotniska Aeroporto de Barcelos, które nie znajduje się w Hiszpanii, a w Brazylii.

Mogłaby trochę głębiej pogrzebać w Google w poszukiwaniu zdjęć” – złośliwie skomentował jeden z internautów.

Ostatecznie post Esmeraldy zniknął z Facebooka. Czyżby celebrytka usunęła go, gdy wyszło na jaw, że nie napisała prawdy?

Zagłosuj

Myślisz, że Esmeralda rzeczywiście wyleciała do Hiszpanii?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF