Zamknij

Siostry Godlewskie pogodzone? Wpis zapowiada powrót

Maciej Friedrich
20.03.2019 12:03
Siostry Godlewskie pogodzone? Wpis zapowiada powrót
fot. Instagram:@esmeralda_godlewska

Czyżby kontrowersyjny duet sióstr Godlewskich miał powrócić do występów? Esmeralda opublikowała wpis, z którego wynika, że konflikt między nią a siostrą się zakończył. Część słuchaczy już obawia się, jakie będą efekty powrotu celebrytek na scenę.

Siostry Godlewskie, choć powszechnie krytykowane, osiągnęły dużą popularność. Duża w tym zasługa utworów publikowanych w serwisie YouTube. Choć w opinii większości słuchaczy nie mają one zbyt wiele wspólnego z wokalistkami, a raczej próbą kontrowersyjnego zwracania na siebie uwagi, przyniosły one siostrom swoistą sławę. Nie inaczej było ze skandalami, których bohaterkami były siostry. Począwszy od wypadku, który spowodowała Esmeralda, przez bójkę w samolocie, aż po internetowy konflikt. Wydawało się, że duet celebrytek rozpadł się na dobre, jednak ponownie Godlewskie zaskoczyły. 

Siostry Godlewskie powracają? 

Na Instagramie Esmeraldy Godlewskiej pojawiło się zdjęcie, na którym jej siostra Małgorzata śpi przytulona do małej dziewczynki. Jak widać, Esmeralda w trakcie przygotowań do walki z Marty Linkiewicz na Fame MMA 3 miała czas na spotkanie z siostrą. Z opisu fotografii można wywnioskować, że było to spotkanie, na których panie postanowiły się pogodzić. A być może nawet reaktywować działalność internetową. 

– Taka prawdziwa, taka spokojna, pogrążona w marzeniach, w snach... Gdy zasypia i przestaje myśleć o całym otaczającym ją świecie. Nikt nie zna jej tak, jak ja... kocham mocno. Siostry Godlewskie wracają!

Być może więc w sieci pojawią się kolejne dokonania sióstr Godlewskich. 

Zagłosuj

Co sądzisz o siostrach Godlewskich?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/wp.pl/MF