Zamknij

Gwiazda disco polo pokazała nagie zdjęcie z łóżka. Fani: "Robi się gorąco"

Patrycja Chudolińska
06.02.2020 15:27
Etna
fot. Instagram/@etnamusicofficial

Etna, a właściwie Joanna Kaczanowska to jedna z najbardziej popularnych wokalistek disco polo. Piosenkarka spędziła ostatnie tygodnie w Azji, a zdjęciami z rajskich wakacji dzieli się przede wszystkim na Instagramie. Jedna z ostatnich fotek zaskoczyła fanów. Gwiazda postanowiła odsłonić sporo ciała.

Gwiazda disco polo odpoczywa na wakacjach w Tajlandii

Etna to wokalistka disco polo, która popularność zdobyła dzięki takim hitom, jak "Rolnik", "Maminsynek" czy "Królewna". Teledyski do jej piosenek mają po kilka milionów odsłon, a profil na Instagramie Joanny Kaczanowskiej obserwuje ponad 36 tys. osób. To właśnie tam piosenkarka dzieli się relacjami ze swojego codziennego życia.

Etna jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio na swoim profilu publikuje przede wszystkim zdjęcia z rajskich wakacji w Azji. Gwiazda przyznaje, że nie boi się panującego tam koronawirusa.

- Nie usiądę i nie będę płakała na zaś. Nie należę do osób, które ubiegają fakty i myślą negatywnie o przyszłości, nie raz ściągając takową na siebie. Urlop w Tajlandii planowaliśmy od ponad pół roku. Ponadto niemal miesięczna wyprawa w trzy osoby na drugi koniec świata kosztowała niemałą kwotę. Nie będę siedziała i się zamartwiała. Pozostaje mi być dobrej myśli. Wystarczy, że półtora miesiąca temu, dwa dni przed wylotem do Izraela, musiałam odwołać swój udział w wycieczce z powodu bombardowań ze Strefy Gazy - napisała po pierwszych komunikatach o zagrożeniu.

Etna pokazała nagie zdjęcie w łóżku

Na fotografiach z wakacji Etna pokazuje przede wszystkim piękne widoki i swoje ciało w bikini. Ostatnio jednak zdecydowała się na znacznie odważniejsze zdjęcie. Gwiazda disco polo zapozowała nago, przykrywając się jedynie kołdrą.

- Dwie noce spędziliśmy w domku na drzewie, w dżungli. Stukało, pukało, zgrzytało, syczało. Strach było spać. W resorcie tym zasadą nr 1 jest nie pozostawianie podczas naszej nieobecności w domku żadnej żywności, gdyż małpy wchodzą i częstują się. Trzeba chować również kosmetyki, bo mogą coś ukraść. Dziś znowu jechaliśmy busem, a potem trzema łodziami zrobiliśmy ponad 400 km i jesteśmy w kolejnym pięknym miejscu, jednak wciąż w Tajlandii - opisała swój pobyt.

Fani są zachwyceni kolejnymi gorącymi fotografiami. W komentarzach komplementują urodę wokalistki.

- Coraz odważniejsze zdjęcia. Brawo!

- Asia, jak zawsze wyglądasz zjawiskowo i powabnie.

- Robi się gorąco.

- Wow, przepięknie. Cudowna figura!

Wam też się podoba?

Zagłosuj

Lubisz muzykę disco polo?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh