Zamknij

Eurowizja 2019: Siostry Godlewskie chcą reprezentować Polskę. „Zaskoczymy cały świat” [WIDEO]

Redakcja
11.02.2019 14:58
Eurowizja 2019: Siostry Godlewskie chcą reprezentować Polskę. „Zaskoczymy cały świat” [WIDEO]
fot. Instagram:@siostrygodlewskie

Siostry Godlewskie jak do tej pory nie podbiły krajowego rynku muzycznego, a raczej wzbudziły wiele niezdrowych emocji. Jak się jednak okazuje, nie zamierzają się poddawać. Chcę reprezentować Polskę w tegorocznym Konkursie Piosenki Eurowizji w Tel Awiwie.

Konkurs Piosenki Eurowizji 2019 odbędzie się w 14, 16 i 18 maja w Izraelu. W Centrum Konferencyjnym ponownie zmierzą się wokalistki, wokaliści oraz zespoły z całego świata. Do finału zakwalifikowane zostanie dziesięć krajów z największą liczbą głosów zdobytych w głosowaniu telewidzów oraz jurorów.

Dużo emocji wzbudza kwestia reprezentanta Polski, który miałby realne szanse powtórzyć sukces Roksany Węgiel. Zwyciężczynię Eurowizji Junior zobaczymy w Tel Awiwie jako gościa specjalnego. Telewizja Polska ogłosiła, że 8 lutego dowiemy się, kto będzie reprezentował nasz kraj, jednak z powodu dużej ilości zgłoszeń termin ten został przesunięty na 15 lutego. Wśród artystów zainteresowanych udziałem w Eurowizji znaleźli się między innymi: Szymon Wydra & Carpe Diem, Diana Ciecierska i znana z „The Voice od PolandKlaudia Trzepizur. W mediach pojawiły się informacje, że duże szanse na występ w polskich barwach ma Natalia Szroeder. Niewielu jednak brało pod uwagę duet, który właśnie poinformował o udziale w konkursie. 

Siostry Godlewskie
fot. Instagram:@siostrygodlewskie

Siostry Godlewskie na Eurowizji 2019?

Mowa o popularnych siostrach Godlewskich, modelkach i celebrytkach, które słyną z kontrowersyjnego wizerunku i raczej wątpliwych talentów wokalnych. Panie znane są między innymi interpretacji kolędy „Jezus Malusieńki” oraz Hymnu na 100-lecie Odzyskania Niepodległości. Samozwańcze artystki najczęściej występują mocno roznegliżowane, a operacje plastycznie nie są im obce. Jak dotąd świat nie poznał się na ich talencie i funkcjonują raczej na poziomie internetowego żartu, jednak z całych sił chcą to zmienić.

ZOBACZ: Siostry Godlewskie otwierają szkołę muzyczną

Wczoraj na kanale sióstr w serwisie YouTube pojawił się w filmik, w którym Małgorzata Godlewska informuje, że złożyły zgłoszenie do konkursu. Specjalnie na tę okazję nagrały piosenkę „Gentelmen”, która ma być „hitem wiosny”. Według Godlewskiej ich duet znalazł się w trójce branej pod uwagę jako reprezentacja Polski na Eurowizji 2019. Siostry są przekonane, że „zaskoczą całą Europe i świat”.

Pozostaje czekać na wyniki konkursu i nowy „hit” Godlewskich. Być może powtórzą sukces Netty z 2018 roku.

RadioZET.pl/MF