Zamknij

Eva Longoria jest w ciąży. Który to miesiąc?

Redakcja
20.12.2017 12:01
Eva Longoria
fot. EAST NEWS

Aktorka "Gotowych na wszystko" Eva Longoria i jej mąż Jose Antonio Baston spodziewają się potomstwa. 42-letnia gwiazda jest już w czwartym miesiącu ciąży. Jakiej płci będzie dziecko?

To bardzo ciążowo-porodowy okres w show biznesie - zarówno polskim, jak i zagranicznym. Właśnie mamą została Magdalena Boczarska, niedawno urodziła też Katarzyna Zielińska, a Marina Szczęsna-Łuczenko oraz Antonina Turnau są w ciąży. Podobnie wiele niespodzianek wśród zagranicznych gwiazd. Dopiero co Enrique Iglesias i Anna Kurnikova ogłosili przyjście na świat swoich bliźniąt. Kolejnej pociechy oczekują też książę William i Kate Middleton. Teraz kolejne wieści o ciąży.

Tym razem na przyjście dziecka oczekują 42-letnia aktorka Eva Longoria i jej mąż 59-letni Jose Antonio Baston. Od ich ślubu minął zaledwie rok, ale pogłoski o ciąży pojawiały się regularnie od samego początku ich związku. Plotki te ostatecznie się potwierdziły. Aktorka jest w czwartym miesiącu ciąży i oczekuje synka. Póki co para nie zdarza, jakie imię da chłopcu.

Będzie to pierwsze dziecko Evy Longorii. Jej mąż ma już trójkę z poprzednich związków.

RadioZET.pl/SA