Zamknij

Eva Minge na Instagramie bez retuszu. Co na to fani?

Redakcja
21.12.2017 13:05
Eva Minge
fot. ons.pl

Wygląd Evy Minge od zawsze był tematem do dyskusji w sieci. Plotkarskie media i internauci podsycali pogłoski o operacjach plastycznych, którym miała się poddać gwiazda. Teraz projektantka zamieściła na Instagramie fotkę całkiem bez retuszu. Co na to fani?

Eva Minge jest jedną z tych osób, które chętnie dzielą się w sieci tym, co się u nich dzieje. Projektantka regularnie zamieszcza na Instagramie swoje fotki zbierając mnóstwo pozytywnych komentarzy wśród internautów. Tym razem gwiazda zdecydowała się opublikować zdjęcie bez retuszu i... wielu osobom niezbyt się to spodobało. Dlaczego? Bo na twarzy widać zmarszczki.

Choć pod postem przeważają pozytywne komentarze, to jednak niektórzy pokusili się o niezbyt miłe uwagi.

"Wy chyba drogie Panie piękna nie widziałyście..." - napisała jedna z internautek. Komentarz ten spotkał się z ostrą odpowiedzią celebrytki:

"Straszysz.... mózgiem głupotą i przeładowaniem złych emocji. Bardzo straszysz". Inne komentujące zaczęły bronić projektantki.

"Ludzie to tylko potrafią skrytykować. Wszystkiego co najlepsze dla Pani, Pani Ewuniu ❤ Jest Pani Aniołem w ludzkiej skórze" - twierdzi jedna z osób. Potem głos zabrała jeszcze sama Minge, która w długim komentarzu podsumowała, co myśli o takich ocenach.

"Patrzcie kochani jaka ciekawostka przyrodnicza. Wysyłam post z mnóstwem dobrej energii a niektóre piękne panie gównem oddają? Kim trzeba być, żeby tak reagować? W skrócie "miłego dnia - odp. gównianego tobie". Jak bardzo trzeba być biednym, nieszczęśliwym, sfrustrowanym żeby na miłe słowo napluć komuś na twarz. Ja bym się zwyczajnie bała, że wróci co sieje, zwłaszcza w sytuacji, gdy ktoś się dobrem dzieli. No ale cóż... żyjesz w gównie to i gównem trącisz. Nadal wszystkim bez wyjątku życzę wspaniałej energii, a tym które potrzebują do szczęścia cudzych klęsk i łez... Tak, dziewczyny mam 50 lat i skore w plamki, piegi i zmarszczki nad ustami, pod oczami i na czole (przyjrzyjcie się ) i jest mi z tym dobrze, bo wygrzewam je po pełnym, bogatym w sukcesy roku pod palmami z ukochanym mężem. Bo moje podopieczne w fundacji odzyskują zdrowie, a moje kolekcje nieźle sprzedają się na świecie :) wiecie dlaczego ? Bo wszystkim UCZCIWIE dobrze życzę" - napisała projektantka.

RadioZET.pl/SA