Zamknij

Eva Minge na zdjęciu sprzed 26 lat. Fani oniemieli

Redakcja
30.11.2018 11:34
Eva Minge
fot. Intagram

Projektantka mody Eva Minge zaskoczyła internautów i opublikowała swoje zdjęcie sprzed 26 lat, na którym pozuje ze swoim maleńkim synem i mamą. Trudno poznać, że to ona.

Eva Minge co pewien czas dzieli się z internautami swoimi prywatnymi zdjęciami. Teraz jednak jej fotka wywołała duże zaskoczenie. Na zdjęciu sprzed 26 lat widać trzy osoby: dwie kobiety i małego chłopca. To Minge z synkiem Oskarem i swoją mamą. Niektórzy mieli duży problem z rozpoznaniem gwiazdy na tym zdjęciu. Ona sama skomentowała je z dużym dystansem, odnosząc się do częstych komentarzy na temat jej urody.

Eva Minge na zdjęciu sprzed 26 lat

„Z miłości do otwartości i z pasji do komentarzy »Boooże jak ona się zmieniła, oszpeciła, a taka piękna była«” – pisze Minge. „Ja lat temu 26, mój syn Oskar i moja ukochana mama, której brakuje mi jak nikogo na świecie. Dożyła niestety początków hejtu na temat córki i powtarzała niezmiennie: »miej to w d**ie, idź do przodu i nie przejmuj się miernotami«. Powtarzała mi to od dziecka, mówiąc, że oglądanie się na innych spowalnia własny bieg w kierunku marzeń, a jak skupię się na własnym celu to dojdę, gdzie chcę” – wyjaśnia. Na koniec dodaje, że bardzo jej mamy brakuje i choć jej nie ma, nadal z nią rozmawia.

Nie wszyscy internauci od razu rozpoznali, która to Eva Minge, a która jej mama. W komentarzach przyznają rację jej słowom i piszą, że była kiedyś piękna i dziś też jest. „Pani Ewo, a która to mama, a która córka? Obie panie wyglądają na 25 lat”. Fani są zachwyceni urodą projektantki.

Przypomnijmy, że niedawno Eva Minge przyznała się do kilku operacji plastycznych.

RadioZET.pl/SA