Zamknij

Evan McGregor porzucony. Mary Elizabeth Winstead miała go dość

Redakcja
26.02.2018 16:30
Evan McGregor
fot. ons.pl

Jesienią 2017 roku okazało się, że Evan McGregor i jego żona się rozwodzą. Było wiadomo, że aktor stracił głowę dla koleżanki z planu — 13 lat młodszej Mary Elizabeth Winstead. Teraz zagraniczne media donoszą, że aktor został porzucony przez kochankę.

Romans Evana McGregora i Mary Elizabeth Winstead nie trwał długo, choć był na tyle intensywny, że aktor zdecydował się dla kochanki porzucić żonę, z którą doczekał się czwórki dzieci. Zagraniczne media poinformowały właśnie, że para zakończyła swój związek. Wydawać się mogło, że to McGregor poszedł po rozum do głowy i postanowił ratować swoje wieloletnie małżeństwo. Jednak to Winstead podjęła decyzję o rozstaniu. Jak poinformowały zagraniczne serwisy, gwiazda stwierdziła, że było to tylko zauroczenie i nie chce kontynuować relacji z aktorem.

To dość zaskakujące wieści, biorąc pod uwagę fakt, że jeszcze kilka tygodni temu nic nie zapowiadało tego rozstania — a przynajmniej tak mogło się wydawać po kontrowersyjnej przemowie aktora na gali Złotych Globów. Przypomnijmy, że McGregor, który był jedną z gwiazd nagrodzonych statuetką Złotego Globa, w swojej przemowie przy odbieraniu nagrody podziękował zarówno żonie, jak i wspomnianej Mary Elizabeth Winstead (McGregor na gali Złotych Globów podziękował kochance). Warto dodać, że Globa aktor dostał za rolę w „Fargo” — serialu, w którym Mary Elizabeth Winstead również grała.

Zagłosuj

Czy można wybaczyć zdradę?

Liczba głosów:

Co ciekawe, podobno wkrótce po tym, jak Winstead porzuciła McGregora, aktor widziany był w domu swojej żony. Para wciąż formalnie jest małżeństwem i już pojawiają się pogłoski, że gwiazdor będzie próbował wszystko naprawić.

RadioZET.pl/SA