Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Beata Tadla
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Evan McGregor porzucony. Mary Elizabeth Winstead miała go dość

26.02.2018 16:30

Jesienią 2017 roku okazało się, że Evan McGregor i jego żona się rozwodzą. Było wiadomo, że aktor stracił głowę dla koleżanki z planu — 13 lat młodszej Mary Elizabeth Winstead. Teraz zagraniczne media donoszą, że aktor został porzucony przez kochankę.

Evan McGregor fot. ons.pl

Romans Evana McGregora i Mary Elizabeth Winstead nie trwał długo, choć był na tyle intensywny, że aktor zdecydował się dla kochanki porzucić żonę, z którą doczekał się czwórki dzieci. Zagraniczne media poinformowały właśnie, że para zakończyła swój związek. Wydawać się mogło, że to McGregor poszedł po rozum do głowy i postanowił ratować swoje wieloletnie małżeństwo. Jednak to Winstead podjęła decyzję o rozstaniu. Jak poinformowały zagraniczne serwisy, gwiazda stwierdziła, że było to tylko zauroczenie i nie chce kontynuować relacji z aktorem.

To dość zaskakujące wieści, biorąc pod uwagę fakt, że jeszcze kilka tygodni temu nic nie zapowiadało tego rozstania — a przynajmniej tak mogło się wydawać po kontrowersyjnej przemowie aktora na gali Złotych Globów. Przypomnijmy, że McGregor, który był jedną z gwiazd nagrodzonych statuetką Złotego Globa, w swojej przemowie przy odbieraniu nagrody podziękował zarówno żonie, jak i wspomnianej Mary Elizabeth Winstead (McGregor na gali Złotych Globów podziękował kochance). Warto dodać, że Globa aktor dostał za rolę w „Fargo” — serialu, w którym Mary Elizabeth Winstead również grała.

Zagłosuj

Czy można wybaczyć zdradę?

Co ciekawe, podobno wkrótce po tym, jak Winstead porzuciła McGregora, aktor widziany był w domu swojej żony. Para wciąż formalnie jest małżeństwem i już pojawiają się pogłoski, że gwiazdor będzie próbował wszystko naprawić.

RadioZET.pl/SA

Oceń
Tagi