Zamknij

Żona Stocha prywatnie. Kim jest Ewa Bilan-Stoch? [ZDJĘCIA]

Redakcja
19.02.2018 14:00
Żona Stocha prywatnie. Kim jest Ewa Bilan-Stoch? [ZDJĘCIA]
fot. Instagram

Kim jest żona Kamila Stocha — Ewa Bilan-Stoch? Czym piękna pani fotograf zajmuje się na co dzień? Gdzie i jak Kamil i Ewa się poznali? Zdradzamy historię ich związku. Oto wszystkie szczegóły tej wyjątkowej relacji.

Ewa Bilan-Stoch. Kim jest żona Kamila Stocha?

To historia jak z bajki. Zjawiskowa blondynka Ewa Bilan poznała Kamila Stocha na zawodach w Planicy, gdzie robiła zdjęcia polskiej reprezentacji w skokach narciarskich. Jak zdradziła w jednym z wywiadów, była to miłość od pierwszego wejrzenia.

— Był nieśmiały, nie patrzył mi w oczy, spuszczał wzrok i... to mnie kompletnie zauroczyło. Spodobał mi się. Intuicyjnie poczułam, że to bardzo dobry, wrażliwy człowiek. Okazało się, że on, wtedy już członek naszej kadry skoczków, był moim kolegą — powiedziała Ewa Bilan-Stoch w rozmowie z „Twoim Stylem”.

Ewa Bilan-Stoch. Wiek i szkoła

Choć oboje pochodzą z Zakopanego i chodzili do tej samej szkoły, piękna pani fotograf zakochała się w dwa lata młodszym Stochu dopiero kilka lat po ukończeniu szkoły.

— Okazało się, że byłam pierwszą dziewczyną, którą przyprowadził do rodziców. Wtedy właśnie zrozumiałam, że traktuje naszą znajomość bardzo poważnie. Kiedy się poznaliśmy, skończyłam 21 lat, on miał 19. Właściwie razem dojrzewaliśmy i byliśmy dla siebie jak lustra — dodała piękna pani fotograf w rozmowie z magazynem.

Para ślubowała sobie miłość w sierpniu 2010 roku. Od tego czasu zakochani są niemal nierozłączni. Żona Kamila Stocha, 33-letnia Ewa Bilan-Stoch, pracuje jako fotograf. Spełnia się również w roli menedżerki polskich skoczków.

Ewa Bilan-Stoch na Instagramie

— Praca menedżera daje mi możliwość połączenia wiedzy i umiejętności, co dodatkowo przynosi mnóstwo satysfakcji. Fotografia jest moją największą pasją, czymś, w czym całkowicie mogę się zatracić. Na szczęście wszystko można pogodzić — czasem lepiej, czasem gorzej, ale to dobra szkoła kompromisu — powiedziała o swojej pracy Ewa w rozmowie z Onetem.

Zobacz w galerii zdjęcia żony Kamila Stocha — Ewy Bilan-Stoch.

RadioZET.pl/SI