Zamknij

Ewa Bukowska o rozstaniu z Markiem Bukowskim. Bardzo gorzkie słowa

Redakcja
17.09.2018 13:47
Ewa Bukowska
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Była żona Marka Bukowskiego, aktorka i reżyserka Ewa Bukowska, jak dotąd nie komentowała głośnego rozwodu. Teraz jednak, kiedy przy okazji swojego najnowszego filmu udzielała wywiadu, została zapytana o rozstanie. Jak twierdzi, w związku było toksycznie.

Ewa Bukowska dotąd znana była głównie jako aktorka serialowa i żona aktora Marka Bukowskiego. Niedawno podjęła się pracy nad swoim filmem, zatytułowanym "53 wojny". Przy okazji wywiadu o pracach nad tym dziełem nie uniknęła pytań o rozwód.

W wywiadzie dla "Elle" przyznała, że między nią a Bukowskim "trwała wojna". Wyjaśniła, że czuła się w tym związku uwięziona, ale wolność dawały jej dzieci. Przyznała, że mąż zarzucił na nią sieć, a ona nie potrafiła się z niej wyplątać.

"Zarzucił sieć. Ale ja tą siecią mocno się owinęłam. Bardzo trudno z takiej sytuacji wyjść. Bardzo. Musiałam stracić przytomność z braku powietrza, żeby po przebudzeniu przeciąć tę sieć" - powiedziała.

Marek Bukowski i Weronika Książkiewicz są parą!

Przypomnijmy, że Marek Bukowski rozwiódł się zaledwie kilka miesięcy temu. Fakt, że już wszedł w kolejny związek dla wielu widzów był dużym zaskoczeniem. Najpierw w jednym z wywiadów opowiedział o porażce związku, a potem okazało się, że już od pewnego czasu związany jest z aktorką, koleżanką z planu – Weroniką Książkiewicz. Po prostu grali razem w serialu i... zaiskrzyło.

Teraz ich związek rozkwita, ale była żona nie kryje żalu.

RadioZET.pl/SA