Zamknij

Ewa Chodakowska będzie dostarczać catering dietetyczny

Redakcja
06.07.2018 15:45
Ewa Chodakowska będzie dostarczać catering dietetyczny
fot. East News

Ewa Chodakowska słynie z propagowania zdrowego stylu życia i dbania o sylwetkę. Teraz wprowadzi na rynek własny catering dietetyczny. Posiłki opracowane zgodnie z jej dietą odchudzającą będą dostarczane klientom do domu.

Ewa Chodakowska ma ogromny wpływ na popularyzację w naszym kraju mody na zdrowy tryb życia, uprawianie sportu i dbanie o sylwetkę. W jej figurę i podejście do życia zapatrzonych jest wiele Polek. Mówi się, że nawet siostry trenują pod jej okiem. Trenerka ponadto w idealny sposób łączy swoją pasję ze smykałką do biznesu. Niedawno premierę miała linia kostiumów kąpielowych wypuszczona przez Chodakowską. Natomiast 4 lipca na profilu sportsmenki pojawiła się informacja o jej najnowszym projekcie.

Posiłki od Ewy Chodakowskiej

Mowa tu o cateringu dietetycznym, który będzie dostarczany do domów zainteresowanych osób. Podobno Chodakowska od dłuższego czasu była pytana, dlaczego nie rozwinie swojej działalności także w tym kierunku. Jak sama mówi, menu zostało opracowane we współpracy z zespołem dietetyków klinicznych oraz doskonałym szefem kuchni. Posiłki mają być idealnie zbilansowane i oparte o dietę BE DIET opracowaną przez samą Ewę, która chwali się, że pomogła w ten sposób schudnąć milionom Polek. Podkreśla także, że ceny posiłków nie będą zawrotne. Dystrybucja rozpocznie się 1 września. Na razie obejmie swoim zasięgiem jedynie Warszawę, jednak plany obejmują rozszerzenie zasięgu na inne miasta.

Polki na diecie Chodakowskiej

Pomysł trenerki wywołał euforię wśród jej fanek. Pod postem zaroiło się od pozytywnych komentarzy.

„Petarda pomysł Ewa, już nie mogę się doczekać aż się rozrośnięcie na resztę kraju. Ogromne gratulacje kobieto!”

„To ja się chyba pakuje i wracam do Polski!”

„Mam nadzieję, że rozsiejesz to na całą Polskę, bo Warszawa daleko. Zazdroszczę”.

To tylko niektóre z nich. Jak widać, Chodakowska raczej nie powinna mieć problemu z rozwijaniem interesu.

RadioZET.pl/MF