Zamknij

Ewa Chodakowska bez makijażu. Opowiedziała o hejcie, którego doświadczyła [FOTO]

07.09.2021 10:50
Ewa Chodakowska
fot. VIPHOTO/East News

Ewa Chodakowska opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w całkiem naturalnej wersji. Trenerka nie boi się pokazywać bez makijażu, mimo okropnego hejtu, z jakim spotykała się przez lata swojej działalności w internecie. "W sieci hejtuje się wszystkich i wszystko" - napisała gwiazda.

Ewa Chodakowska to jedna z najpopularniejszych trenerek w Polsce. Gwiazda przez wiele lat budowała swoją wiarygodność oraz markę osobistą, a obecnie cieszy się zaufaniem milionów osób, które dzięki jej poradom zmieniają swoje życie i figurę. Mimo sporych osiągnięć i ogromnego grona fanów Chodakowska często musiała mierzyć się z hejtem. Pod najnowszym zdjęciem, do którego pozuje bez makijażu, gwiazda opowiedziała o swoich doświadczeniach w tym temacie.

- "Koński ryj", "z taką facjatą nie ruszałabym się z domu", "rzygać mi się chce, jak na nią patrzę", "zabiłabym się z takim ryjem". Takich i innych "opinii", naczytałam się na temat swojego wyglądu tysiące razy przez ostatnie 10 lat. Nigdy przedtem nie usłyszałam o sobie "brzydka" - nikt, nigdy w życiu, nie powiedział mi tego w twarz. Nigdy też nie myślałam o sobie, w ten sposób. Czy tak myślę o sobie dzisiaj - po dekadzie pracy w sieci i mierzenia się z hejtem na temat mojego wyglądu? Nie - napisała trenerka w opisie fotografii.

Ewa Chodakowska pokazała się bez makijażu [ZDJĘCIE]

Ewa Chodakowska nie boi się pokazywać bez makijażu mimo okrutnego hejtu, którego doznawała. Trenerka przekonuje, że nikt w prawdziwym życiu nie obrażał jej tak, jak robią to ludzie w internecie.

- W dzieciństwie doznałam tyle miłości i zapewnień, że jestem cudem, że wystarczy mi na całe życie. Kocham siebie i pielęgnuję w sobie miłość. Przytulam każdą osobę, która mierzy się z przemocą słowa. [...] To w realu nie funkcjonuje! Zauważ, że nikt nie puka do Twoich drzwi, żeby po ich otwarciu, napluć ci w twarz. Natomiast w sieci. Tu nieważne jest, jak wyglądasz. [...] Tutaj hejtuje się wszystkich i wszystko - dodała gwiazda.

Gwiazda stara się nie przejmować hejtem i ignorować negatywne komentarze na swój temat. Zdaje sobie sprawę, że jako osoba publiczna jest na to szczególnie narażona. Podkreśla jednak, że osoby, które w podły sposób okazują jej nienawiść, często same nie radzą sobie z kompleksami.

- Każda osoba, która funkcjonuje w social mediach, jest narażona na przemoc słowną. Nie znam jednej osoby, która nie zmierzyłaby się z nienawiścią w sieci, nierzadko absurdalnie tłumaczonej wolnością słowa. [...] To tylko słabość, z którą nadawca sobie nie radzi. Osoba, która nienawidzi ciebie, jest skrzywdzona i najpewniej nienawidzi siebie samej. Można jej tylko współczuć - podsumowała Chodakowska.