Zamknij

Ewa Chodakowska chwali się wymiarami: "Biust nie ma znaczenia, bo jest zrobiony"

Redakcja
24.10.2017 10:52
Ewa Chodakowska
fot. ons.pl

Ewa Chodakowska otrzymała tytuł "Inspiracji dekady" od magazynu "Party". Przy tej okazji udzieliła wywiadu, w którym zdradziła swoje wymiary i przypomniała, że powiększała sobie piersi.

Czy Ewę Chodakowską można nazwać "inspiracją dekady"? O odpowiedź na to pytanie można by poprosić tysiące kobiet, które dzięki trenerce odmieniły swoje życie. Właśnie taki tytuł zdobyła Chodakowska w plebiscycie magazynu "Party". Przy tej okazji udzieliła krótkiego wywiadu, w którym zdradziła nieco swoich planów. Wyjaśniła, że już pracuje nad czymś całkiem nowym, co "zrewolucjonizuje myślenie Polaków o zdrowym żywieniu". Zdradziła też, jakie tak naprawdę są jej wymiary i po raz kolejny przypomniała swoim fankom, że nieco w swoim ciele poprawiała - i to nie przy pomocy ćwiczeń.

"W biodrach mam 92 cm, w talii 64 cm, a biust nie ma znaczenia bo jest zrobiony! (...) Kiedyś zrobiłam sobie biust i to jedyna poprawka, na którą się zdecydowałam i której nigdy nie ukrywałam. Na razie nic innego nie wchodzi w grę! Żeby rozwiać wątpliwości: usta odziedziczyłam po tacie!" - powiedziała.

Oprócz tego, Ewa Chodakowska wypowiedziała się także na temat... macierzyńskich planów. Zdradziła, że takie plany są, choć ciągle je z mężem przekładają. Dodała, że nawet jeśli w ciąży przytyje, to jej świat się nie zawali. Gratulujemy świetnego podejścia!

RadioZET.pl/SA