Zamknij

Ewa Chodakowska ma nowego "wroga"? Justyna Bolek zarzuca jej brak wiedzy

08.10.2020 15:36
Ewa Chodakowska
fot. Polska Press/East News

Ewa Chodakowska jest jedną z ulubionych trenerek Polek. Cieszy się olbrzymią popularnością, ale na jej koronę czekają inne specjalistki od fitnessu. Teraz kolejna zarzuca jej brak wiedzy. To Justyna Bolek - trenerka fitness i asystentka dydaktyczna gdańskiej AWF.

Ewa Chodakowska jest jedną z ulubionych trenerek Polek. Cieszy się olbrzymią popularnością, ale na jej koronę czekają inne specjalistki od fitnessu. Kilka lat temu sporo mówiło się o rzekomym konflikcie pomiędzy "Chodą" a Anną Lewandowską. I choć obie panie negowały istnienie rywalizacji, to jednak wśród ich fanek mocno widać było, "kto jest za kim".

Teraz kolejna trenerka zarzuca jej brak wiedzy. To Justyna Bolek - trenerka fitness i asystentka dydaktyczna gdańskiej AWF. Czy jest to wschodząca gwiazda, która ma aspiracje równie wysokie, co Chodakowska i Lewandowska? Tego nie wiemy. sporo pracy jeszcze przed nią, ale na Instagramie obserwuje ją już wielu internautów - liczba dobija do 21 tysięcy. Niedawno Bolek udzieliła wywiadu serwisowi "Plejada".

Zobacz także: Ewa Chodakowska obchodzi siódmą rocznicę ślubu

Ewa Chodakowska ma nową konkurentkę? To Justyna Bolek

W wywiadzie Bolek stwierdziła, że absolutnie jej celem nie jest obrażanie Chodakowskiej. Zauważa jednak, że jeśli ktoś robi tak podstawowe błędy, to powinien dążyć do ich eliminacji przez poszerzanie swojej wiedzy. Trenerka z Gdańska podkreśla, że merytoryka jest bardzo ważna do ćwiczenia z ludźmi online, a tej niestety Chodakowskiej brak.

"Nie chodzi o to, że chcę ją obrazić, bo kompletnie nie o to mi chodzi (...). Jeżeli osoba tak znana, trenerka, robi tak podstawowe błędy, to powinno się nam zapalić nawet nie światełko pomarańczowe, a czerwone, że coś jest nie tak" - stwierdziła.

Aby nie być gołosłowną, podzieliła się przykładem, który potwierdza tezę.

"Mam takie poczucie, że Ewie brakuje merytorycznej, metodycznej wiedzy, która jest niezmiernie ważna do ćwiczenia z ludźmi on-line. Jeżeli podczas rozgrzewki, którą wykonuje Ewa, robimy krążenia kolan, co jest niezgodne totalnie z biomechaniką naszych stawu kolanowego, które ma tylko dwa ruchy: wyprost i zgięcie, to jest przykład na to, że Ewie brakuje tej wiedzy naukowej" - powiedziała.

Chodakowska jeszcze nie skomentowała tych słów.

RadioZET.pl/SE/AS