Zamknij

Ewa Chodakowska na zdjęciu z "grecką mameczką". Udekorowała dom specjalnie dla teściowej

Patrycja Chudolińska
18.12.2019 15:34
Ewa Chodakowska
fot. Instagram/chodakowskaewa

Ewa Chodakowska już nie może doczekać się świąt. Podobnie jak inne gwiazdy trenerka pochwaliła się udekorowaną choinką na Instagramie. Ozdobiła dom specjalnie dla wyjątkowego gościa.

Ewa Chodakowska ubrała choinkę

Ewa Chodakowska pochwaliła się udekorowanym drzewkiem na swoim profilu na Instagramie. W tym roku spędza święta z rodziną w Polsce, co napawa ją niebywałym entuzjazmem.

- Mam dwie godziny na ubranie tego golasa... Wysłałam Lelo do Aten... poleciał po swoją Mamę... tam i z powrotem. Tym razem zabieramy Mariannę do Sanoka na święta. Chcę, żeby doświadczyła MAGII naszych rodzinnych, tradycyjnych, polskich Świąt Bożego Narodzenia - napisała gwiazda we wtorek.

Już wieczorem opublikowała zdjęcie gotowej choinki. Pokazała również, jak wygląda jej "grecka mama".

Ewa Chodakowska pokazała zdjęcie z teściową

Ewa Chodakowska przyznaje, że udało jej się wygrać "wyścig z czasem" i udekorować choinkę przed przyjazdem teściowej.

- To był prawdziwy wyścig z czasem! Zdążyłam. Skończyłam ubierać choinkę na 5 minut przed przyjazdem mojej Greckiej Mameczki. Witaj w Polsce! To będą wyjątkowe zdjęcia - przekazała w opisie pod fotografią.

Fani zalali Ewę masą pozytywnych komentarzy. Są zachwyceni jej dobrymi stosunkami z teściową. Zapytali również o to, jak komunikuje się cała rodzina, skoro część pochodzi z Polski, a część z Grecji. Okazuje się, że w domu Chodakowskiej nie ma z tym większego problemu.

- Moje dwie siostry i siostry mąż mówią biegle po grecku, drugiej siostry partner jest Grekiem, mój mąż jest Grekiem, mój Tatko też lubi wrzucić co nie co po grecku... My pół na pół jesteśmy greccy - napisała w komentarzu trenerka.

RadioZET.pl/PCh