Zamknij

Ewa Chodakowska nabija się z Anny Lewandowskiej. Chodzi o kalendarz

Redakcja
17.09.2018 21:00
Ewa Chodakowska
fot. Instagram

Ewa Chodakowska podobnie jak Anna Lewandowska wydała swój kalendarz na 2019 roku. Zaprezentowała go w sieci i przy okazji wbiła szpilę swojej konkurencji. Poszło o "wielką głowę na okładce".

Ewa Chodakowska zaprezentowała niedawno na Instagramie wygląd swojego kalendarza na rok 2019. Zdradziła, że przygotowała dwie wersje" czarną i białą. Na żadnej z nich nie znalazło się zdjęcie trenerki - tak jak to stało się na okładce kalendarza Lewandowskiej. Nie omieszkała o tym wspomnieć Chodakowska, przy okazji wbijając konkurentce szpilę.

"Pytanie: jak Ci się podoba mój nowy kalendarz BEZ WIELKIEJ GŁOWY NA OKŁADCE?" - zaczyna Choda. "Dwie wersje .. CZARNA I BIAŁA. Czekam na opinie" - pisze i od razu wyjaśnia, że jej autorski kalendarz jest odpowiedzią na prośby fanek. Co więcej, wspomina, że ma już przesyt swojego wizerunku i nie chce chodzić ze swoją podobizną pod pachą.

"Zupełnie serio, dostałam przesytu swojego wizerunku. Choda wyskakuje z lodówki! Tak, biję się w pierś, dlatego zdecydowałam, że okładki kalendarza, będą w dwóch kolorach czarnym i białym, ale już bez mojego wizerunku. Powód jest jeszcze jeden: sama chciałabym korzystać z tego kalendarza, bo środek jest mega funkcjonalny, no ale żeby chodzić ze swoją podobizną pod pachą... Żeby wyciągać na spotkaniu kalendarz ze swoim zdjęciem na okładce, no trochę obciach" - informuje.

Internautki od razu zauważyły, że to przytyk w stronę Lewandowskiej. Przypomnijmy, że kilka tygodni temu Lewa wydała swój własny kalendarz właśnie z "wielką głową" na okładce. Co więcej, jej zdjęciu internauci zarzucili, że grafik zbyt zaszalał z retuszem.

Anna Lewandowska na okładce swojego kalendarza. Grafik płakał jak retuszował

Ciekawe, który z kalendarzy będzie miał większe wzięcie.

RadioZET.pl/SA