Zamknij

Ewa Chodakowska o współpracy z Lewandowską: „W przyszłości na pewno tak”

Redakcja
15.10.2018 15:30
Ewa Chodakowska
fot. Instagram

Niedawno Ewa Chodakowska i Anna Lewandowska zaskoczyły udostępnieniem w sieci wspólnego zdjęcia. Teraz Chodakowska wyjaśnia, jakie były kulisy tego spotkania i zdradza, co myśli o współpracy z Lewandowską: „W przyszłości na pewno tak”.

Kilka dni temu Ewa Chodakowska i Anna Lewandowska zamieściły na swoich profilach w social mediach wspólne zdjęcie, które wywołało lawinę komentarzy. Od dawna bowiem mówiło się o tym, że trenerki ze sobą rywalizują. Jakby nie było – działają w tej samej branży. Obie dotąd zapewniały, że darzą się dużą sympatią, choć nie dla wszystkich było to jasne. Ich wspólne zdjęcie zostało potraktowane przez internautów jako próba ucięcia tego typu pogłosek.

Ewa Chodakowska o kulisach zdjęcia z Anią Lewandowską

Teraz Ewa Chodakowska wyjaśniła, jak w ogóle doszło do tego, że obie panie się spotkały i zrobiły wspólną fotkę. W wypowiedzi dla WP.pl Choda potwierdziła: „Starczy tych spekulacji”.

„My się z Anią umówiłyśmy na spotkanie, zrobiłyśmy to zdjęcie po drodze. Myślę, że starczy tych spekulacji o tym, że rzekomo jesteśmy konkurencją dla siebie, jesteśmy do siebie wrogo nastawione. Mam nadzieję, że taka informacja z naszej strony utnie te spekulacje zupełnie niepotrzebne” – powiedziała. Na koniec dorzuciła też kilka słów o tym, co myśli o współpracy z Lewandowską.

Lewa i Choda stworzą wspólny projekt? Chodakowska nie wyklucza

„Będziemy się na pewno częściej łapać, a jeśli chodzi o wspólne projekty i najbliższy czas, to obie mamy szalony kalendarz, bo do połowy 2019 roku jesteśmy obie zajęte. W przyszłości na pewno tak” – wyjaśniła.

Ciekawe, co na to fanki obydwu trenerek. Pewnie już nie mogą się doczekać, co takiego Choda i Lewa mogłyby zmajstrować razem. Z pewnością byłby to wielki projekt.

RadioZET.pl/WP/SA