Zamknij

Ewa Chodakowska obchodzi siódmą rocznicę ślubu. Pokazała zdjęcia z wesela [FOTO]

26.09.2020 21:48
Ewa Chodakowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis obchodzą siódmą rocznicę ślubu. Trenerka wspomina dzień ze szczegółami. Na Instagramie podzieliła się wieloma ciekawostkami. Nawet tym, co z mężem tańczyli na swój pierwszy taniec. Piosenka z pewnością nie jest typowo ślubnym standardem.

Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis poznali się podczas pobytu Ewy w Grecji, dokąd wyjechała, by znaleźć chwilę relaksu, spokoju i ukojenie po różnych życiowych niepowodzeniach. Tam, w barze na plaży, wpadła na Lefterisa. I się zakochała, choć wcale nie szukała wtedy miłości. Jak po latach przyznała w jednym z wywiadów, ma taką teorię, że jeśli na kogoś się wpada, kiedy się go nie szuka, to znaczy, że dusze odnalazły się przypadkiem. Widać u nich to się sprawdziło, bo okazało się, że świetnie się ze sobą dogadywali. Kavoikis był "jak balsam" - mówiła Chodakowska.

Teraz trenerka wspomina ich ślub. Okazją do tego jest siódma rocznica. Ewa pokazała zdjęcie z tego wyjątkowego dnia i zdradziła wiele ciekawych szczegółów. Wyznała, że przygotowania do zaślubin trwały miesiąc. Obydwoje nie przywiązywali wagi do różnych szczegółów. Na przykład nie mieli wybranej "swojej" piosenki na pierwszy taniec, a ona udając się do kościoła zapomniała ślubnego bukietu. Jednak to nic nieznaczący drobiazg, który pozwolił jej trzymać przyszłego męża przez cały czas za ręce. A co wreszcie zatańczyli na pierwszy taniec? Choda zdradza i ten szczegół.

Ewa Chodakowska pokazała ojca. Widać, że ma 80 lat?

Ewa Chodakowska wspomina ślub w siódmą rocznicę

Na Instagramie Choda opublikowała obszerny wpis i załączyła do niego kilkanaście zdjęć. Widać na nich i momenty ze ślubu, i z wesela. Dla jej fanów to prawdziwy rarytas. Jak zdradziła, w dniu ślubu nic nie było standardowe.

"Same przygotowania trwały miesiąc. Suknia była krótka. A tort był w ciemno czekoladowym kolorze. Bez lukru. Na pytanie osób organizujących przyjęcie: „jaki jest nasz utwór do którego chcemy zatańczyć pierwszy taniec”, odpowiedzieliśmy zgodnie: „nie mamy swojego kawałka,
ale lubimy bardzo tańczyć do muzyki deep house. Może lepiej zaproponujcie coś". Usłyszeliśmy: „OK, coś zaproponujemy. Spodoba Wam się. I mieli rację. Wjechał Michael Buble i „FEELING GOOD"”.

Dalej Chodakowska zdradza, że na ślub zapominała bukietu, ale mimo wszystko i tak było świetnie. Razem z mężem są razem już 11 lat - 7 jako małżeństwo.

Gratulujemy i życzymy jeszcze więcej wspólnych lat i takiej samej radości!

RadioZET.pl/AS