Zamknij

Ewa Chodakowska obcięła włosy. Nową fryzurą zapowiedziała zmiany

Sylwia Wamej
31.12.2019 12:16
Ewa Chodakowska
fot. Instagram,com/ Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska ponownie postanowiła obciąć włosy. Nową fryzurą zakomunikowała również zmiany w swoim życiu. "Jedyną pewną rzeczą w moim życiu są ZMIANY" - napisała trenerka na swoim profilu.

Ewa Chodakowska obcięła włosy. Nową fryzurą zapowiedziała zmiany

Ewa Chodakowska ponownie postanowiła ściąć włosy. Trenerka pochwaliła się najnowszym zdjęciem, na którym ma sporo krótsze włosy. Modną fryzurą zapowiedziała też zmiany w swoim życiu.

"Kobieta, ścinając włosy, nierzadko komunikuje ZMIANY. No... to jedyną pewną rzeczą w moim życiu są ZMIANY - napisała Ewa Chodakowska. Fani w komentarzach jak zwykle nie zawiedli, pisząc, że dużo lepiej wygląda w krótszych włosach. "Dużo ładniej wygląda pani w takiej fryzurze niż w długich, "pięknie, nowo, wystrzałowo", jeszcze krótsze. Ale naprawdę pasują tobie chyba nawet bardziej, jak długie" - pisali wielbiciele Ewy Chodakowskiej.

Ewa Chodakowska podsumowała 2019 rok

Mijający rok z pewnością był udany dla Ewy Chodakowskiej. Trenerka wciąż realizuje nowe projekty, pisze książki, prowadzi treningi i obozy sportowe dla kobiet.

"JESTEM SPEŁNIONA i gotowa KONTYNUOWAĆ to, co zaczęłam 10 lat temu.. Mijająca DEKADA, była najważniejszą dekadą mojego życia.. i najbardziej intensywną. Zaczęłam od marzenia.. i po drodze ZREALIZOWAŁAM KAŻDY SWÓJ PLAN.. docierając do miejsca, którego obawiałam się najbardziej.. Patrząc na ludzi sukcesu, zauważyłam ze cechuje ich strach przed zwolnieniem tempa.. przed wypaleniem się.. paraliż na samą myśl, że mogliby wypaść z rytmu.." - napisała Ewa Chodakowska na swoim Instagramie.

Zagłosuj

Lubisz zmiany?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW