Zamknij

Chodakowska odpiera zarzuty o patodeweloperkę i pokazuje zdjęcia. "Nie byłam tu pierwsza" [FOTO]

07.10.2021 16:43
Ewa Chodakowska
fot. VIPHOTO/East News

Ewa Chodakowska odpowiedziała Janowi Śpiewakowi, który nazwał budowane przez nią osiedle w Sanoku "patodeweloperką". Trenerka pokazała zdjęcia okolicy, w której powstają domy. Twierdzi, że teren jest zurbanizowany.

Ewa Chodakowska zajęła się biznesem deweloperskim. Jedna z najpopularniejszych trenerek fitnessu po inwestycjach w Warszawie i w Grecji postanowiła wybudować osiedle domów szeregowych w Sanoku. - Jako dumna Sanoczanka mega jaram się tym projektem. Trzymajcie kciuki, bo to dopiero początek - ogłosiła, publikując na Instagramie zdjęcia powstających budynków.

Inicjatywa Chodakowskiej nie spodobała się Janowi Śpiewakowi, znanemu działaczowi społecznemu ze Stowarzyszenia Miasto Jest Nasze, który nagłośnił aferę reprywatyzacyjną w Warszawie. Jego zdaniem Chodakowska chce się dorobić na patodeweloperce i uprawianiu "urbanistyki łanowej", a zaniepokoić go miały zdjęcia domów stojących w szczerym polu, bez dróg dojazdowych. 

Ewa Chodakowska oskarżona o patodeweloperkę odpowiada Śpiewakowi

Gwiazda fitnessu nie zgadza się z zarzutem Jana Śpiewaka, że stawia "osiedle szeregowej zabudowy pośrodku niczego na dawnym łanie" i pokazała, jak wygląda okolica. 

Proszę bardzo, tutaj jest droga główna, tutaj są sąsiedzi. Jak widzisz teren jest zurbanizowany, nie byłam tutaj pierwsza. To nie jest Natura 2000. Tu na dole są moje domeczki, a okolica jest malownicza - stwierdziła Chodakowska. 

Katarzyna Cichopek podpadła internautom. Promuje "betonozę, patodeweloperkę i chów klatkowy"

chodakowskaewa
fot. Instastories:@chodakowskaewa
ert
fot. Instastories:@chodakowskaewa