Zamknij

Ewa Chodakowska odsłania dekolt i zachęca kobiety: "Zaprzyjaźnij się ze swoim biustem"

30.10.2020 17:07
Ewa Chodakowska
fot. Michal Wozniak/East News

Ewa Chodakowska pokazała seksowne zdjęcie, na którym pozuje w bluzce z bardzo głębokim dekoltem. Odsłaniając wdzięki promuje ważną ideę.

Ewa Chodakowska ma na Instagramie blisko dwa miliony obserwujących. Mając tak olbrzymie zasięgi jest w stanie dotrzeć do tysięcy kobiet. Nic dziwnego, że tę popularność bardzo często wykorzystuje w szczytnym celu. Tym razem Choda zwróciła uwagę internautów seksownym zdjęciem w bluzce, która mocno odsłania jej piersi. Trenerka zachęca do "zaprzyjaźnienia się ze swoim biustem".

Zobacz także: Ewa Chodakowska o decyzji TK. Trenerka Polek zaznacza: "Jestem wierząca i praktykująca"

Ewa Chodakowska zachęca kobiet do samobadania piersi

"Kochana. ZAPRZYJAŹNIJ SIĘ ZE SWOIM BIUSTEM. Raz w miesiącu, tego samego dnia cyklu, BADAJ SIĘ" - apeluje trenerka.

Internautki bardzo entuzjastycznie zareagowały na wpis Chodakowskiej. Niektóre podzieliły się swoimi prywatnymi historiami, dziękując Ewie za wsparcie i promocję ważnego tematu, jakim jest nowotwór piersi.

"Cudowna inicjatywa. Muszę się przyznać że kiedyś nie myślałam o raku bo przecież każdy kojarzy go z kobietami w podeszłym wieku. Wszystko się zmieniło kiedy w wieku 28 lat dowiedziałam się że mam raka piersi. Strach, lek, łzy, mastektomia... Dziewczyny! Bez względu na wiek róbcie badania! Przegląd zderzaków i podwozia. Ewa jesteś cudowną kobietą!".

"Ewciu, brawo! Temat profilaktyki to tak bardzo ważny temat! Dziękuję, że też o tym mówisz".

"Fajnie ze promujesz profilaktykę. Jako lekarz wiem, jak to jest ważne i zachęcam wszystkie kobiety" - piszą internautki.

RadioZET.pl/AS