Zamknij

Ewa Chodakowska organizuje obozy fitness. Czy nie kosztują za dużo?

Redakcja
17.07.2018 14:14
Ewa Chodakowska organizuje obozy fitness. Czy nie kosztują za dużo?
fot. East News

Ewa Chodakowska stale rozwija swoją działalność. Kilka dni temu ogłosiła, że wraz ze swoim mężem zapraszają na zorganizowane obozy fitness. Jednak za trening z Ewą i jej małżonkiem oraz pozostałe atrakcje przyjdzie chętnym słono zapłacić.

Ewa Chodakowska to nie tylko doskonała trenerka fitness umiejąca zmotywować do pracy nad sobą i swoim ciałem, ale i wprawna bizneswoman. W doskonały sposób połączyła pasję i pomoc innym z zarabianiem pieniędzy. Wydaje książki, sprzedaje płyty z ćwiczeniami, otworzyła także studio fitness. W planach ma również zajęcie się cateringiem dietetycznym. Okazuje się jednak, że to także nie wszystko.

EN_01320445_0679

Obóz z Chodakowską

Sportsmenka przyzwyczaiła swoje fanki do jednodniowych spotkań organizowanych w polskich miastach. Teraz jednak można również zdecydować się na tygodniowy obóz, który organizowany jest między innymi na malowniczym Mauritiusie. „Tydzień metamorfozy” to 7 noclegów w hotelu, wycieczka z przewodnikiem czy nurkowanie z rurką. Najważniejsze są jednak dwa treningi dziennie, które Chodakowska prowadzić będzie na zmianę ze swoim mężem Lefterisem Kavoukisem. Uczestnicy mogą również liczyć na trzy posiłki dziennie przygotowywane przez dietetyka oraz dostęp do napojów. Do tego dochodzi możliwość zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć oraz powitalne koktajle każdego ranka.

Cena obozu z Ewą Chodakowską

Obóz zapowiada się więc bardzo zachęcająco dla wszystkich amatorek fitnessu i samej postaci Ewy Chodakowskiej. Również lokalizacja zachęca do wyjazdu. Problemem dla wielu pań może być jednak cena. Aby cieszyć się urokami przyrody i pracą nad sylwetką, należy wydać 12 900 złotych. Co ciekawe, nic nie wiadomo na temat kosztów przelotu. Z pewnością zniechęci to wiele osób, ale z pewnością znajdą się też takie, które zapłacą bez wahania. Trenerka z pewnością dobrze przemyślała swoją inwestycję.

Na swoim profilu na Facebooku Chodakowska ogłosiła również terminy i ceny innych edycji „Tygodni metamorfozy”.  I tak obóz na Malediwach to koszt około 3500 dolarów, a w Hiszpanii 2500 euro. Jeśli ktoś szuka oszczędnej opcji, w ofercie znajduje się wyjazd do Zakopanego za 3800 złotych.

RadioZET.pl/MF